Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

15.10.2014

Platinum Bank посилює роботу з корпоративним бізнесомPlatinum Bank прийняв рішення розширити сферу своєї діяльності та посилити розвиток корпоративного бізнесу. За рішенням Наглядової Ради банку Директором департаменту корпоративного бізнесу, членом правління призначено Леоніда Рибіна, який приступає до виконання своїх обов'язків з 14 жовтня 2014 року.

Зміни в стратегії розвитку Platinum Bank викликані постійним прагненням пропонувати клієнтам актуальні та своєчасні продукти та послуги. На даний момент банк бачить можливості розвитку в корпоративному бізнесі, з чим і пов'язане створення нового департаменту.

«Наш банк завжди відрізнявся тим, що ставив перед собою амбітні цілі. І зараз ми прийняли рішення фокусуватися не тільки на роздрібному бізнесі, але і почати повноцінний розвиток в корпоративному сегменті. Ми раді, що до нашої команди приєднався Леонід Рибін, досвід якого допоможе нам в досягненні поставлених цілей», - прокоментувала Катерина Рожкова, виконуюча обов'язки Голови Правління Platinum Bank.  

«Уміння Platinum Bank успішно адаптуватися до нових ринкових реалій і вносити коректування в стратегію добре відоме на банківському ринку. Я радий приєднатися до команди банку та маю намір максимально продуктивно відбудувати корпоративний напрямок у банку», - зазначив Леонід Рибін, директор з корпоративного бізнесу, член правління Platinum Bank.

Леонід Рибін більш 20 років працює в банківській сфері, займався розвитком корпоративного бізнесу в OTP банку, банку «Форум». Леонід здобув освіту в Україні та покращив свої знання банківської справи на міжнародних тренінгах і семінарах. Його досвід роботи дозволить Platinum Bank значно посилити свої позиції в корпоративному бізнесі.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг