Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

15.10.2014

Platinum Bank посилює роботу з корпоративним бізнесомPlatinum Bank прийняв рішення розширити сферу своєї діяльності та посилити розвиток корпоративного бізнесу. За рішенням Наглядової Ради банку Директором департаменту корпоративного бізнесу, членом правління призначено Леоніда Рибіна, який приступає до виконання своїх обов'язків з 14 жовтня 2014 року.

Зміни в стратегії розвитку Platinum Bank викликані постійним прагненням пропонувати клієнтам актуальні та своєчасні продукти та послуги. На даний момент банк бачить можливості розвитку в корпоративному бізнесі, з чим і пов'язане створення нового департаменту.

«Наш банк завжди відрізнявся тим, що ставив перед собою амбітні цілі. І зараз ми прийняли рішення фокусуватися не тільки на роздрібному бізнесі, але і почати повноцінний розвиток в корпоративному сегменті. Ми раді, що до нашої команди приєднався Леонід Рибін, досвід якого допоможе нам в досягненні поставлених цілей», - прокоментувала Катерина Рожкова, виконуюча обов'язки Голови Правління Platinum Bank.  

«Уміння Platinum Bank успішно адаптуватися до нових ринкових реалій і вносити коректування в стратегію добре відоме на банківському ринку. Я радий приєднатися до команди банку та маю намір максимально продуктивно відбудувати корпоративний напрямок у банку», - зазначив Леонід Рибін, директор з корпоративного бізнесу, член правління Platinum Bank.

Леонід Рибін більш 20 років працює в банківській сфері, займався розвитком корпоративного бізнесу в OTP банку, банку «Форум». Леонід здобув освіту в Україні та покращив свої знання банківської справи на міжнародних тренінгах і семінарах. Його досвід роботи дозволить Platinum Bank значно посилити свої позиції в корпоративному бізнесі. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку