Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

02.10.2014

Platinum Bank в ТОП-20 банків з найвищою оцінкою надійності депозитів30 вересня 2014 Platinum Bank отримав підтвердження надійності своїх депозитних програм згідно щоквартального дослідження рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг».

Рейтинг відображає довгострокову фінансову стійкість банку та надійність депозитних програм, які характеризують здатність установи вчасно та у повному обсязі здійснювати виплати за депозитами. У цьому рейтингу Platinum Bank посів 14 місце.

«Підтвердження рейтингу надійності банківських вкладів доводить ефективність обраної стратегії ведення бізнесу нашого банку. У сьогоднішніх непростих економічних умовах наші дії та швидка реакція на мінливі обставини та потреби клієнтів дозволяють нам утримувати свої позиції на ринку. Ми раді, що в черговий раз підтвердили надійність та стабільність банку, якому довіряють клієнти», - прокоментувала Катерина Рожкова, виконуюча обов'язки Голови Правління Platinum Bank.

В процесі присвоєння рейтингу агентство враховує наступні показники: ліквідність банку, стабільність ресурсної бази, диверсифікація та якість активів, ефективність діяльності, ступінь чутливості банку до несприятливих зовнішніх економічних та політичних чинників, а також наявність підтримки та можливість залучення ресурсів. У рейтингу взяли участь 82 банки, з яких вищу оцінку надійності депозитів отримали 22 банки. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку