Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

16.09.2014

Клієнти Platinum Bank отримали нові можливості в інтернет-банкінгуPlatinum Bank пропонує своїм клієнтам нову послугу – поповнення карт будь-якого українського банку. Тепер усі власники гривневих карт Visa та Mastercard можуть здійснити поповнення своїх карт за допомогою інтернет-банку Platinum Click у будь-який час доби, без вихідних.

Ця послуга дозволить клієнтам розширити можливості свого співробітництва з банками. Окрім того, клієнти зможуть зекономити час на відвідання відділень банків та оптимально спланувати свій графік.

«Ми постійно працюємо над тим, щоб надавати нашим клієнтам найбільш актуальні та необхідні послуги. Раді представити нашим клієнтам новий сервіс для швидких та зручних переказів грошей. Зараз особливо важливо за першої необхідності зробити грошовий переказ  родичам на картку в іншому банку, взяти участь у зборі пожертв або оплатити покупки в інтернет-магазині. Для цього потрібно всього лише знати номер карти отримувача і зайти в інтернет-банк Platinum Click. Впевнені, що нова послуга буде користуватися великим попитом», – коментує Олександр Овчарук, начальник управління інтернет-банкінгу Platinum Bank

Поповнення карти проводиться за допомогою інтернет-банку Platinum Click, через розділ «Оплата послуг» у підкатегорії «Поповнення карт». Для того щоб скористатися послугою, достатньо знати 16 цифр номеру карти отримувача. Кошти зараховуються на рахунок отримувача протягом декількох хвилин з моменту створення платежу. Комісія складає 1,5% від суми платежу, при цьому мінімальна сума поповнення складає 5 гривень. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку