Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

04.09.2014

Platinum Bank оголошує конкурс «Навчання вищої проби-2014»Platinum Bank оголошує про старт всеукраїнського щорічного конкурсу «Навчання вищої проби» для загальноосвітніх навчальних закладів та центрів позашкільної освіти. За результатами конкурсу в школах-переможницях будуть обладнані комп’ютерні класи.

Всеукраїнську конкурсну програму «Навчання вищої проби» ініціював і реалізує Platinum Bank у партнерстві з компанією «Майкрософт Україна», компанією EY в Україні (раніше – Ernst & Young), а також громадської платформи «МоКоЛаД».

У конкурсі зможуть взяти участь вчителі з учнями 6-11 класів загальноосвітніх шкіл, шкіл-інтернатів та центрів позашкільної освіти міст, сіл і районних центрів по всій Україні. Конкурсні роботи приймаються до 7 жовтня 2014 року, а переможці будуть визначені до 24 листопада.

За умовами конкурсу вчителі разом з дітьми розробляють ігрові уроки-проекти з предмету «Основи економіки» з використанням комп'ютера. У результаті в школах-переможницях будуть обладнані комп'ютерні класи (по одному на школу або центр). Переможцям буде надано техніку – ноутбуки й багатофункціональні пристрої (сканер-принтер-ксерокс), а також програмне забезпечення.

«Не дивлячись на те, що зараз в нашій країні відбуваються глобальні зміни, ми зобов'язані думати про майбутнє наших дітей. Тому ми продовжуємо наш конкурс «Навчання вищої проби». Ми хочемо, щоб майбутнє покоління українців отримало гідну освіту та змогло на рівних конкурувати зі своїми однолітками з європейських країн. В епоху великих змін ми повинні думати про майбутнє», - коментує Вікторія Міхно, начальник управління корпоративних комунікацій, член КСВ комітету Platinum Bank.

Окрім комп'ютерних класів, компанії-організатори підготували для шкіл пакет освітніх заходів. Співробітники Platinum Bank проведуть для дітей заняття з фінансової грамотності «Платинум Посиденьки», під час яких школярам в ігровій формі розкажуть про історію грошей, про способи їх примноження. Компанія Microsoft організовує тренінги для педагогів по «Windows для навчання» і «Робота з Microsoft Office 365». У свою чергу, фахівці компанії ЕY проведуть профорієнтаційні зустрічі для дітей, де розкажуть про алгоритм вибору майбутньої професії. Для всіх учнів шкіл-переможців суспільна платформа «MoКoLaD» також проведе авторську економічну гру.

 Інформаційна довідка:

 

Порядок проведення конкурсу «Навчання вищої проби»

01.09 – 07.10.2014 р. Оголошення конкурсу. Прийом заявок та конкурсних матеріалів. Підготовка необхідної кількості комплектів техніки для комп’ютерних класів.

Положення про конкурс та зразок заявки можна знайти тут

07.10 – 23.10.2014 р. Робота журі, оформлення експертних висновків до конкурсних робіт.

24.10 – 24.11.2014 р. - Оголошення результатів конкурсу. Підготовка документів для відправки техніки. Збір необхідних документів від загальноосвітніх навчальних закладів.

З 24.11. 2014 р. - Відправка техніки в загальноосвітні навчальні заклади (за наявності всіх документів). Проведення зустрічей з фінансової грамотності і вебінарів для переможців конкурсу.

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку