Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Платіжні карти
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Google+

Прес-релізи

07.08.2014

Platinum Bank отримав підтвердження надійності зберігання даних клієнтівPlatinum Bank підтвердив надійність свого інтернет-банку зі зберігання особистих даних клієнтів згідно з дослідженням проекту Roomian.org. Банк входить до групи банків із оцінкою «А» - відмінно.

Клієнти Platinum Bank можуть бути спокійні за операції, що здійснюються у Platinum Click, тому що для гарантування безпеки банк використовує низку перевірених засобів захисту. Сайт інтернет-банку має бути належним чином захищений, щоб захистити дані клієнтів від зловмисників.

«Ми йдемо у ногу із часом і хочемо, щоб клієнти якомога менше витрачали свого часу на співробітництво із банком. І дуже раді, що останнім часом зросла кількість користувачів інтернет-банкінгом в цілому в країні. А подібні рейтинги уразливості не тільки показують реальний стан захищеності даних клієнта, але дають рекомендації з усунення виявлених загроз. Ми би рекомендували проводити подібний аналіз вразливостей на регулярній основі, адже окрім безпеки, це ще й докази для клієнта надійності банку», - говорить Анджей Олейник, директор з продажів і маркетингу Platinum Bank.

Цей рейтинг допомагає клієнтам зрозуміти, наскільки банк захищений від хакерських атак, які, на думку експертів, останнім часом значно зросли.

«При розробці нашого інтернет-банку ми ставили собі за мету об’єднати кращі стандарти безпеки з простими і зручними послугами з керування своїми грошима. Понад 25% наших депозитних клієнтів вже оцінили належним чином вигоду Platinum Click», - коментує Олександр Овчарук, начальник управління інтернет-банкінгу Platinum Bank.

Важливо відмітити серед сервісів із захисту даних клієнтів, які використовує Platinum Bank, такі: SSL - сертифікат відомого центру сертифікації для шифрування даних, і Web application firewall для аналізу і контролю актуальності даних, що передаються, а також систему One time password для підтвердження проведення операції. Завдяки різноманітним сервісам перевірки вразливостей компанії, ті, хто публікує свої ресурси в інтернет, можуть значно знизити ризики витоку інформації. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку