Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

24.07.2014

Platinum Bank пропонує нові послуги через систему Easy PayPlatinum Bank розпочав співпрацю з електронною системою прийому платежів EasyPay. Тепер клієнти банку зможуть здійснювати платежі за допомогою цієї системи онлайн, а також через мережу терміналів по всій країні. Клієнти банку зможуть швидко та просто здійснювати переказ грошових коштів на рахунки Platinum Bank.

Завдяки цій системі клієнт має можливість робити перерахування коштів, здійснювати оплату платежу по кредиту та поповнювати карткові рахунки. На сьогоднішній день управління грошовими коштами онлайн є сегментом електронного банківського бізнесу, який найбільш динамічно розвиваються. Тому одним із пріоритетних завдань для Platinum Bank є розвиток і удосконалення в цьому напрямку.

«Наша пропозиція обов'язково знайде відгук у клієнтів. Ми впевнені, що наша співпраця з Easy Pay дозволяє значно розширити доступ клієнтів до банківських послуг. Ми приділяємо велику увагу тому, щоб забезпечити нашим клієнтам безпечний та комфортний сервіс, і для цього працюємо в різних напрямках. Це один з наших нових проектів, завдяки якому наші клієнти зможуть розширити свої можливості у сфері обміну-переказу коштів без зайвих часових витрат. Але ми не збираємося зупинятися на місці й в найближчому майбутньому плануємо приймати платежі за рахунок мобільного рахунку клієнта», - коментує Анджей Олейник, директор департаменту маркетингу та продажів Platinum Bank.

Для здійснення переказів та платежів все, що необхідно зробити - скористатися сайтом http://easypay.ua/ або більше 6000 терміналами Easy Pay, які встановлені по всій Україні. Можливий прийом платежів також з карток інших банків. При здійсненні поповнення рахунку комісія складе 1,5% від суми, при цьому мінімальна сума поповнення 2 грн.

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку