Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

17.06.2014

Platinum Bank пропонує новий депозит «Гарантоване зростання»Platinum Bank пропонує клієнтам депозитний продукт «Гарантоване зростання», який дозволить примножити кошти навіть у разі дострокового розірвання договору.

Банк розробив нову депозитну пропозицію, що дозволяє оптимально розмістити свої гроші під вигідну відсоткову ставку й отримувати щомісячний прибуток. Основною особливістю нової депозитної програми є можливість достроково повернути вклад з гарантованим отриманням відсотків. Якщо раніше клієнт втрачав більшу частину зароблених відсотків по депозиту при достроковому розірванні договору за вкладом, то тепер він буде отримувати хороший заробіток за кожен місяць, який його кошти знаходились на депозиті «Гарантоване Зростання». І з кожним наступним місяцем вкладу ставка буде все вище.

Відсоткова ставка за цим депозитом складає 22% річних у гривні на 18 місяців, при цьому мінімальна сума вкладу становить 1000 гривень. За умови розміщення коштів у доларах США, відсоткова ставка становить 10,00%, а мінімальна сума вкладу - 200 дол. США.

«Відносини нашого банку з клієнтами завжди будувалися на основоположних принципах філософії та стратегії банку - прозорість, надійність і чесність. Думаю, що саме тому наші клієнти довіряють нам. У першу чергу, ми працюємо над вигідними й актуальними для кожного клієнта умовами за депозитами. Розуміємо, що зараз дуже багато хто хотів би розмістити вільні кошти, але переживають, що не зможуть своєчасно їх повернути. Тому ми пропонуємо клієнтам депозит, який принесе їм прибуток, навіть, якщо у них виникне потреба дострокового повернення коштів», - коментує Анджей Олійник, директор з продажу та маркетингу Platinum Bank.

Platinum Bank надає клієнтам можливість гнучкого планування власного бюджету: вже через місяць після початку дії програми клієнт має можливість скористатися примноженими грошовими коштами. При цьому банк пропонує безкоштовне відкриття поточного рахунку та швидкий доступ до нарахованих відсотків за допомогою пластикової картки.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є група фінансових акціонерів, включаючи фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”, Люксембург, http://www.eiic.lu/).

Серед зазначених акціонерів відсутні фізичні або юридичні особи, які прямо або опосередковано володіють 10 і більше відсотками акцій банку. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку