Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55







Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

03.06.2014

«Кредит-Рейтинг» підтвердив рейтинг Platinum Bank на рівні uaA+



30 травня 2014 р. незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу Platinum Bank, а також рейтингів випусків іменних відсоткових незабезпечених облігацій (серії C, D, Е) банку на загальну суму 700 млн. грн. на рівні uaА+. Прогноз рейтингу - стабільний.

При підтвердженні кредитного рейтингу агентство використовувало фінансову звітність банку за 2012-2013 рр. та І квартал 2014 р., а також внутрішню інформацію, надану банком у ході рейтингового процесу.

«Підтвердження нашого рейтингу ми сприймаємо як показник стабільного і позитивного розвитку нашого банку. Для потенційних й існуючих клієнтів прогноз рейтингу стабільний - це можливість визначити гравця на фінансовому ринку, який найбільшою мірою відповідає його перевагам. Ми ж, у свою чергу, знову отримали підтвердження, що ми є надійним і стабільним банком, якому можна довіряти в будь-яких умовах і ситуаціях», - коментує Анджей Олейник, директор з продажу та маркетингу Platinum Bank.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов. Знаки «+» і «-» позначають проміжні категорії (рівні) рейтингу відносно основних категорій (рівнів).

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Фактори, що підтримують рівень кредитних рейтингів:

  • сильні ринкові позиції в сегменті кредитування фізичних осіб;
  • диверсифікація клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками;
  • диверсифікація ресурсної бази за основними кредиторами;
  • прийнятні показники ефективності основної діяльності;
  • інформаційна відкритість та прозорість.


 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку