Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

24.04.2014

Platinum Bank – один з найбільш інноваційних банків УкраїниЗа підсумками 2013 року Platinum Bank було визнано одним з найбільш інноваційних банків року за версією видання «Инвестгазета». Також банк став лідером у номінації – «Угода року».

17 квітня 2014 Ekonomika Communication Hub та "Инвестгазета" провели церемонію нагородження кращих банків України за підсумками проекту Ukrainian Banker Awards 2013.

За результатами діяльності минулого року Platinum Bank став переможцем одразу у двох номінаціях. Перемога банку стала можливою завдяки правильно обраній стратегії розвитку і принципам відкритості та чесності, що діють у банку.

«За час нашої роботи в Україні ми вже неодноразово отримали визнання та нагороди. І кожний раз для нас це дійсно важлива подія, оскільки це визнання колег по ринку та наших клієнтів. Особливістю премії є об'єктивна оцінка гравців банківського ринку України, зважений погляд на успіхи, досягнення і прориви фінансових установ за останній рік. У цьому році ми маємо намір також відповідати очікуванням наших клієнтів, надаючи прості та зрозумілі послуги згідно з усіма вимогами законодавства України», - коментує Анджей Олейник, директор з продажів та маркетингу Platinum Bank.

Рейтинг кращих банківських установ складався на основі думок клієнтів банків – голосування тривало впродовж півтора місяців на сайтах Investgazeta.ua та Delo.ua. Також було розіслано спеціальні анкети представникам великого, середнього та малого бізнесу. Окрім того, у формуванні рейтингу брали участь десятки експертів з різних галузей: представники банків, інвестиційних, дослідницьких та рекрутингових компаній.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є група фінансових акціонерів, включаючи фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”, Люксембург, http://www.eiic.lu/).

Серед вказаних акціонерів відсутні фізичні або юридичні особи, які прямо або опосередковано володіють 10 і більше відсотками акцій банку.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг