Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

24.04.2014

Platinum Bank – один з найбільш інноваційних банків УкраїниЗа підсумками 2013 року Platinum Bank було визнано одним з найбільш інноваційних банків року за версією видання «Инвестгазета». Також банк став лідером у номінації – «Угода року».

17 квітня 2014 Ekonomika Communication Hub та "Инвестгазета" провели церемонію нагородження кращих банків України за підсумками проекту Ukrainian Banker Awards 2013.

За результатами діяльності минулого року Platinum Bank став переможцем одразу у двох номінаціях. Перемога банку стала можливою завдяки правильно обраній стратегії розвитку і принципам відкритості та чесності, що діють у банку.

«За час нашої роботи в Україні ми вже неодноразово отримали визнання та нагороди. І кожний раз для нас це дійсно важлива подія, оскільки це визнання колег по ринку та наших клієнтів. Особливістю премії є об'єктивна оцінка гравців банківського ринку України, зважений погляд на успіхи, досягнення і прориви фінансових установ за останній рік. У цьому році ми маємо намір також відповідати очікуванням наших клієнтів, надаючи прості та зрозумілі послуги згідно з усіма вимогами законодавства України», - коментує Анджей Олейник, директор з продажів та маркетингу Platinum Bank.

Рейтинг кращих банківських установ складався на основі думок клієнтів банків – голосування тривало впродовж півтора місяців на сайтах Investgazeta.ua та Delo.ua. Також було розіслано спеціальні анкети представникам великого, середнього та малого бізнесу. Окрім того, у формуванні рейтингу брали участь десятки експертів з різних галузей: представники банків, інвестиційних, дослідницьких та рекрутингових компаній.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є група фінансових акціонерів, включаючи фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”, Люксембург, http://www.eiic.lu/).

Серед вказаних акціонерів відсутні фізичні або юридичні особи, які прямо або опосередковано володіють 10 і більше відсотками акцій банку. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку