Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

22.04.2014

Клієнти Platinum Click отримують передплату на рахунки з комунальних послугКлієнти інтернет-банку Platinum Click отримують можливість налаштовувати передплати на щомісячну доставку рахунків від комунальних провайдерів, провайдерів телефонії та інтернету.

У всіх користувачів системи Platinum Click є можливість поповнювати рахунки провайдерів комунальних послуг на довільні суми. Зараз же банк розширив цей функціонал і тепер кожний користувач системи зможе налаштувати особисту передплату рахунків. Для цього всього лише потрібно зайти до розділу «Оплата послуг» – «Управління передплатами» і налаштувати передплату. При цьому за сплату виставлених рахунків комісія не стягується. Також клієнт може налаштувати доставку СМС-повідомлень у разі отримування рахунку за передплатою.

«Наш новий функціонал в інтернет-банку Platinum Click дозволяє клієнту отримувати своєчасну інформацію про свої щомісячні платежі, і таким чином грамотно вести свій бюджет. Коли клієнт підключає собі передплату на рахунки, то щомісячно у перших числах йому буде приходити рахунок на сплату наданих послуг. Той, хто раніше сплачував послуги через різноманітні системи, наприклад, Portmone, більше не повинен буде платити щомісячну абонплату, а ті, хто завжди стояли у черзі на пошті або у відділенні для сплати рахунків, тепер зекономлять свій час і нерви», - коментує Анджей Олейник, директор з продажів і маркетингу Platinum Bank.

Оформити передплату на щомісячну доставку рахунків від комунальних провайдерів, провайдерів телефонії або інтернету дуже легко. Необхідно зайти до інтернет-банку Platinum Click до розділу «Оплата послуг-Управління передплатами», натиснути на кнопку «Створити нову передплату», обрати свій регіон, знайти потрібного провайдера, ввести свої реквізити і натиснути на кнопку «Створити передплату». Після цього усі рахунки, які клієнт отримував раніше для сплати за комунальні послуги, телефонію та інтернет, тепер будуть приходити на його особисту сторінку у системі PtClick. Так, клієнт отримує можливість своєчасно отримувати інформацію і зберігати усі рахунки в єдиній точці доступу.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є група фінансових акціонерів, включаючи фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”, Люксембург, http://www.eiic.lu/). Серед зазначених акціонерів відсутні фізичні або юридичні особи, які прямо або опосередковано володіють 10 і більше відсотками акцій банку. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку