Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

18.04.2014

HR директор Platinum Bank став головним HR країниУ Platinum Bank пан Бродський займав позицію HR директора з 2010 року і за період своєї роботи став ініціатором важливих змін у банку: ввів звід внутрішніх правил «Платинові Стандарти», став одним з найактивніших лідерів з розвитку та впровадження Платинових Цінностей в життя співробітників банку. Він ініціював програми для розвитку професійних навичок співробітників та надання допомоги у вирішенні робочих та особистих складних ситуацій. Денис активно розвивав і підтримував програми для людей з особливими потребами. Всі проекти були прийняті співробітниками банку і стали частиною життя всієї команди Platinum.

 

«Особисто для мене це рішення було дуже складним і дуже важливим. Мені дуже важко залишати настільки успішну команду, команду якою я пишаюся. Результати роботи банку завжди надихали мене на нові звершення, і я впевнений, що у банку попереду велике майбутнє. У першу чергу, воно пов'язане з моєю громадянською позицією. Коли відбуваються такі колосальні процеси в країні, я не можу залишатися осторонь. Я багато думав про те, чи можу я особисто щось змінити, як я можу вплинути і зробити свій внесок у реформування системи та стандартів управління Україною. Коли мені запропонували цю позицію в Національному агентстві України, я зрозумів, що це мій шанс зробити Україну кращою. Я зрозумів, що я можу докласти всі свої зусилля, щоб впровадити ціннісні стандарти управління, принципи прозорості та чесності, саме те, як працює зараз Platinum Bank. Я вірю, що ціннісну модель управління нашого банку можна перекласти і на державний рівень», - говорить Денис Бродський.

 

Грег Краснов, голова правління Platinum Bank зазначив: «Від імені всієї команди топ-менеджерів я щиро вітаю Дениса з таким призначення і впевнений, що в майбутньому Україну чекають видатні позитивні зміни. Ми вважаємо призначення Дениса визнанням того, що банк працює згідно правильним принципам. Наш банк довів, що за цими принципами можна працювати і жити в Україні. І зараз будемо допомагати Денису, щоб слова чесність, надійність, відданість ідеї, інноваційність, ефективність і комунікабельність були не тільки цінностями сім'ї Платинум, а й стали цінностями, за якими живе вся Україна».

 

Принципи відкритості та прозорості стали основою управління банком. Усі починання були успішно реалізовані і їх видно в різних нагородах і досягненнях:

• Platinum Bank став №1 банком за рівнем залученості в Україні

• Банк увійшов до десятки кращих роботодавців у країні

• Денис Бродський був визнаний одним з кращих HR директорів України

 

З 16 квітня в Platinum Bank координувати функцію HR буде Ольга Юрага в якості виконуючої обов'язки HR директора банку. Ольга давно працює в банку і володіє необхідним досвідом та знаннями.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є група фінансових інвесторів, включаючи фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”, Люксембург, http://www.eiic.lu/). Серед зазначених акціонерів відсутні фізичні або юридичні особи, які прямо або опосередковано володіють 10 і більше відсотками акцій банку. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку