Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Платіжні карти
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Google+

Прес-релізи

15.04.2014

Platinum Bank допомагає клієнтам відчути впевненість в завтрашньому дніЗ 14 квітня на телеканалах країни стартував новий рекламный ролик Platinum Bank «Надійний депозит». Основна ідея ролика – надійність у постійності і взаємодії, і в тому, щоб виконувати свої обіцянки. Platinum Bank показує, що тримає слово перед своїми клієнтами і виконує свої зобов'язання завжди.

 У будь-яких ситуаціях у кожного має бути надійний партнер, який завжди допоможе, незважаючи на складні обставини. У цьому і полягає надійність будь то дружні або споріднені стосунки, або співпраця з банком. Потрібно знати, кому довіряти, щоб бути упевненим в завтрашньому дні.

"Наш новий рекламний ролик покликаний показати, що ми працюємо стабільно і надійно. Незважаючи на різні зміни в країні, ми все одно продовжуємо виконувати свої зобов'язання перед клієнтами. Якщо ми пообіцяли ми обов'язково виконаємо свою обіцянку. Ми давно працюємо в Україні і знаємо, що робота тут часто нагадує "гойдалку": ситуація міняється то вверх, то вниз. Тому ми завжди готові швидко реагувати на зміни. І хочемо показати нашим клієнтам, що їм нема чого боятися ми з ними, у нас все добре, ми продовжуємо працювати і пропонувати українцям якісні банківські продукти. Сподіваємося, що новий ролик передасть нашу надійність і упевненість в завтрашньому дні", коментує Анджей Олейник, директор по продажах і маркетингу Platinum Bank.

Сюжет ролика дуже простий і зрозумілий для кожного звичайні життєві ситуації знайомі усім, тому ідея ясна з першого погляду: все, що для тебе є дорогим, ти довіриш тільки перевіреному і надійному другу. У нашому випадку в ролі друга виступає банк.

"Запитайте себе: кому я довіряю? Насправді кому? Кращому другу? Батькам? Самому собі? Є простий тест хто поливає твої квіти або годує твою кішку, коли ти від'їжджаєш на декілька днів? Той, кому ти довіряєш ключі від своєї квартири. Той, хто тебе ніколи не підводив. І тому ти повертаєшся, а кішка сита, квіти живі і в квартирі провітрено. І наступний раз буде так само. Мабуть, це ми і називаємо надійністю. Новий ролик Platinum Bank якраз про це", говорить Олег Томин, творчий керівник проекту.

 

Над проектом працювали:

Platinum Bank

Анджей Олейник, Директор по продажах і маркетингу

Міла Бедренец, Керівник Управління маркетингу

Віра Сливинська, Керівник Відділу маркетингових комунікацій

Олександр Давиденко, Керівник Відділу розвитку і підтримки маркетингових комунікацій

 

BART&FINK

Олег Томин, творчий керівник

Полина Просвирякова, еккаут-директор

Марина Ганноцька, художній керівник

Петро Диденко, художній керівник

Карина Литвин, керівник проекту

 

TOY Pictures

Денис Лущик, режисер-оператор

Микола Кищук, художник-постановник

Анна Варро, виконавчий продюсер

Евгений Шкляревич, лінійный продюсер

Sound design - Propeller Studios

Postproduction - Wizard 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку