Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

07.04.2014

Platinum Bank пропонує бізнесу нові можливостіPlatinum Bank пропонує нові відсоткові ставки за вкладом “на вимогу” для бізнес-клієнтів «Золоті Сходи». Вигідні ставки гарантують клієнтам високу прибутковість, зберігаючи при цьому швидкий доступ до грошей.

На сьогодні ставки за депозитом “на вимогу” «Золоті Сходи» встановлені на рівні 15% річних незалежно від суми вкладу. При цьому даний продукт не передбачає жодних додаткових банківських витрат з боку клієнта.

«Наша пропозиція знайшла великий відгук у клієнтів, так як ми враховували актуальні потреби й побажання бізнесу. Ставки за нашими депозитними програмами традиційно є одними з кращих на ринку і дозволяють клієнтам не тільки зберегти швидкий доступ до своїх коштів, але й отримати гарний прибуток. Впевнені, що наші клієнти зможуть вибрати для себе найбільш оптимальну програму й будувати свій бізнес із впевненістю у завтрашньому дні», говорить Олександр Попов, начальник управління по роботі з бізнес-клієнтами Platinum Bank.

Депозитні програми Platinum Bank дозволяють клієнтам мати постійний доступ до своїх коштів – у клієнта є можливість зняти частину внеску в будь-який час, зберігши при цьому високу прибутковість. Ці пропозиції підійдуть тим, хто прагне зробити надійний вклад та отримувати прибуток на постійній основі, зберігаючи можливість вільно розпоряджатися своїми грошима.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є група фінансових акціонерів, включаючи фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”, Люксембург, http://www.eiic.lu/). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку