Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
07.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.90 27.30
EUR 28.20 29.30
Платіжні карти
07.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.90 27.30
EUR 28.20 29.30
Google+

Прес-релізи

03.04.2014

Platinum Bank веде свій бізнес законно і прозороPlatinum Bank - сфокусований роздрібний банк, який успішно працює на ринку України з 2005 року. Банк обслуговує понад 2 000 000 клієнтів, пропонуючи прості та зрозумілі продукти й послуги для фізичних та юридичних осіб. Банк веде свою діяльність у чіткій відповідності законодавству України і вимогам НБУ. Platinum Bank визнано №1 серед соціально-відповідальних компаній України.

«Platinum Bank – аполітичний банк, для якого головне у роботі – це захист інтересів клієнтів і відповідність усім вимогам регулятора і законодавства України. Ми були такими завжди і залишаємося такими. Чутки про нібито причетність нашого банку до незаконних грошових операцій мають неправдивий та провокаційний характер. Ви знаєте, що інформаційне поле зараз дуже напружене і багато хто робить провокаційні заяви, переслідуючи свої особисті цілі, які вводять людей в оману. Такі припущення є недостовірними», - Грег Краснов, голова правління Platinum Bank.

Володимир Кротюк, перший заступник Голови Національного банку, сказав: «Platinum Bank є ринковим комерційним банком, що веде свою діяльність відповідно до вимог законодавства. Зараз НБУ не проводить перевірки у цьому банку. У цей же час, Національний банк активізував роботу із запобігання використання банківської системи для легалізації кримінальних прибутків і недопущення здійснення банками протиправних фінансових операцій з готівковими коштами. Вже здійснено позапланові перевірки 13 банків і за їх результатами вжито відповідних заходів. Зараз в інформаційному полі експлуатується тема так званих «списків поганих банків», навколо якої з'являється безліч маніпуляцій. Банки зараз дуже чутливі до провокацій, НБУ закликає ретельно перевіряти інформацію на предмет її достовірності».

За результатами 2013 року Platinum Bank зайняв 22 місце у рейтингу «50 провідних банків України» за версією видання «Коммерсант», піднявшись на 15 позицій. Банк не тільки покращив свої показники у рейтингу, але продемонстрував чудові результати за своїми основними продуктами. Банк став лідером у номінації «Класичний депозит» і увійшов до топ-5 переможців «Кредит готівкою».

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є група фінансових акціонерів, включаючи фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”, Люксембург, http://www.eiic.lu/)Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг