Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

03.04.2014

Platinum Bank веде свій бізнес законно і прозороPlatinum Bank - сфокусований роздрібний банк, який успішно працює на ринку України з 2005 року. Банк обслуговує понад 2 000 000 клієнтів, пропонуючи прості та зрозумілі продукти й послуги для фізичних та юридичних осіб. Банк веде свою діяльність у чіткій відповідності законодавству України і вимогам НБУ. Platinum Bank визнано №1 серед соціально-відповідальних компаній України.

«Platinum Bank – аполітичний банк, для якого головне у роботі – це захист інтересів клієнтів і відповідність усім вимогам регулятора і законодавства України. Ми були такими завжди і залишаємося такими. Чутки про нібито причетність нашого банку до незаконних грошових операцій мають неправдивий та провокаційний характер. Ви знаєте, що інформаційне поле зараз дуже напружене і багато хто робить провокаційні заяви, переслідуючи свої особисті цілі, які вводять людей в оману. Такі припущення є недостовірними», - Грег Краснов, голова правління Platinum Bank.

Володимир Кротюк, перший заступник Голови Національного банку, сказав: «Platinum Bank є ринковим комерційним банком, що веде свою діяльність відповідно до вимог законодавства. Зараз НБУ не проводить перевірки у цьому банку. У цей же час, Національний банк активізував роботу із запобігання використання банківської системи для легалізації кримінальних прибутків і недопущення здійснення банками протиправних фінансових операцій з готівковими коштами. Вже здійснено позапланові перевірки 13 банків і за їх результатами вжито відповідних заходів. Зараз в інформаційному полі експлуатується тема так званих «списків поганих банків», навколо якої з'являється безліч маніпуляцій. Банки зараз дуже чутливі до провокацій, НБУ закликає ретельно перевіряти інформацію на предмет її достовірності».

За результатами 2013 року Platinum Bank зайняв 22 місце у рейтингу «50 провідних банків України» за версією видання «Коммерсант», піднявшись на 15 позицій. Банк не тільки покращив свої показники у рейтингу, але продемонстрував чудові результати за своїми основними продуктами. Банк став лідером у номінації «Класичний депозит» і увійшов до топ-5 переможців «Кредит готівкою».

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є група фінансових акціонерів, включаючи фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”, Люксембург, http://www.eiic.lu/) 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку