Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Платіжні карти
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Google+

Прес-релізи

17.03.2014

Platinum Bank у топ-5 найпопулярніших банків УкраїниУ березні 2013 року Platinum Bank увійшов до топ-5 за популярністю серед мешканців України у пошуковій системі Яндекс за версією видання «Україна сьогодні: finanso.net».

Згідно з проведеним дослідженням Platinum Bank займає позицію лідера у пошуковій системі завдяки яскравому позиціонуванню, широкій географічній представленості та активній підтримці груп банку у соціальних мережах. У цілому рівень затребуваності банків у дослідженні залежав від якості обслуговування клієнтів і якості послуг, що надаються, а також від активності у галузі реклами, PR, сезонних та інших факторів.

«Топ-5 за популярністю банків серед мешканців України – це вже народне визнання. Зараз у всіх дуже активне і насичене життя і більшу частину необхідної інформації люди знаходять саме в інтернеті. Тому утримувати позиції лідера в онлайн пошуках – це важлива складова частини ведення бізнесу, особливо на ринку фінансових послуг. Ми приділяємо цьому питанню багато уваги: постійно ведемо сторінки наших груп у соціальних мережах, активно беремо участь у дискусіях на форумах, на нашому сайті також працює «чат», який допомагає клієнтам розібратися у наших кредитних послугах і продуктах. В цілому, ми шукаємо різні способи спілкування з клієнтами і завжди дотримуємося принципу відкритості і прозорості», - говорить Анджей Олейник, директор з продажів та маркетингу.

Рейтинг було складено на основі двох об'єктивних показників у пошуковій системі Яндекс:

- оцінка частоти введення слів для Яндекс.Директа за місяць, розрахована за допомогою сервісу wordstat.yandex.ru;

- кількість згадувань про платіжну систему за лютий в електронних інформаційних агентствах і інтернет-виданнях, розрахована за допомогою агрегатору Яндекс.Новини (news.yandex.ru);

Довідка:

Platinum Bank — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є група фінансових акціонерів, включаючи фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”, Люксембург, http://www.eiic.lu/). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку