Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

13.02.2014

Platinum Bank у топ-3 на конкурсі КСВ звітівЗвіт Platinum Bank про сталий розвиток «2012: Маленькі історії великого успіху» увійшов до топ-3 переможців на Конкурсі нефінансових звітів Readers’ Choice Award. На думку експертів, звіт банку повністю відповідає міжнародним стандартам. Звіт було підготовлено згідно з інструкцією Global Reporting Initiative (версія G3), рівень застосування «B».

 «Маленькі історії великого успіху» дозволяє читачам краще дізнатися про роботу і розвиток Platinum Bank у 2012 році. Особливістю звіту про сталий розвиток став новий стиль представлення інформації – це історії з життя банку, розказані співробітниками, клієнтами та учасниками проектів банку.

 Історії описують не тільки розвиток Platinum Bank та його співробітників, але і демонструють внесок банку у сталий розвиток України. Незвична форма представлення і повнота розкриття даних допомогли банку зайняти призове місце.

 «Приємно, що експерти належним чином оцінили наш звіт. Коли ми готували звіт, нашою метою було викликати інтерес до звіту і бажання його прочитати. Ми приділили особливу увагу мові та стилю написання – важливо було простою та зрозумілою мовою розповісти про складний банківський бізнес. Сподіваюся, що ми досягли своєї мети. Ми спробували відкрито розповісти про свої успіхи і невдачі, поділитися своїми планами на майбутнє», – Вікторія Михно, начальник управління корпоративних комунікацій, член Комітету з КСВ Platinum Bank.

 Попередній звіт банку за 2011 рік зайняв призове друге місце на Конкурсі нефінансових звітів Readers’ Choice Award на думку експертів. Конкурс щорічно проводиться Центром «Розвиток КСВ».

 Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є група фінансових акціонерів, включаючи фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”, Люксембург, http://www.eiic.lu/). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку