Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

25.11.2013

Platinum Bank представив нову Наглядову Раду20 листопада відбулося Зібрання Акціонерів Platinum Bank, на якому було визначено новий склад Наглядової Ради. Оновлений склад Ради продовжить виконувати функції нагляду і братиме участь у стратегії розвитку компанії.

До складу Наглядової Ради Platinum Bank входить п’ять членів. Три з них продовжують роботу, яку вони раніше вели у Наглядовій Раді холдинговій компанії банку: це незалежний директор Стюарт Сінклер, а також у минулому представники Horizon Capital Марк Івашко і Юрій Блащук, які вже понад 5 років входять до складу Наглядової Ради банку. До Наглядової Ради також увійшов Макар Пасенюк, який має багатий досвід інвестиційної роботи із компаніями фінансового сектору. Очолив Наглядову Раду Григорій Гуртовий, відомий інвестиційний банкір.

«Ми зберігаємо традицію спадкоємності – три члени Наглядової Ради залишилися в оновленому складі. Міжнародний склад Ради забезпечить продовження ведення бізнесу згідно із західними стандартами. Усі ми зацікавлені у динамічному розвитку банку, впровадженні інновацій і досягненні нових амбіційних планів», - коментує Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.

Наглядова Рада банку включає в себе Аудиторський комітет. Рада відповідає за визначення пріоритетних напрямів діяльності банку, узгодження бізнес-планів розвитку банку.

Довідка:

Platinum Bank  — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є група фінансових акціонерів, включно із фондом прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”, Люксембург, HYPERLINK "http://www.eiic.lu" http://www.eiic.lu/).Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг