Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

18.11.2013

Новими акціонерами Platinum Bank стала група фінансових інвесторів18 листопада 2013 року була закрита угода з придбання 100% акцій Platinum Bank, що належали раніше групі інвестиційних фондів (Horizon Capital, East Capital, IFC, FPP Asset Management), менеджменту та іншим міноритаріям. Новими акціонерами Platinum Bank стала група фінансових інвесторів, включаючи фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company ("ЕIIC", Люксембург).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank: «Акціонерами нашого банку завжди були інвестиційні фонди. Ми раді, що ця традиція продовжується. Наші нові акціонери зацікавлені в динамічному розвитку банку, впровадженні інновацій та досягненні нових амбітних планів. Вони повністю підтримують наш п'ятирічний стратегічний план розвитку, який включає в себе перехід від продукто-центричного банку до клієнто-центричного. Ми будемо впроваджувати нові продукти, які раніше не були доступні масовому сегменту клієнтів, пропонувати пакетні послуги, розвивати агентський канал та інші альтернативні канали продажів».

Щоденним управлінням Platinum Bank буде продовжувати займатися Правління банку під керівництвом Грега Краснова, який зараз проходить узгодження в НБУ на посаду Голови Правління банку.

Григорій Гуртовий, представник фонду прямих інвестицій EIIC, одного з нових акціонерів Platinum Bank, коментує угоду: «Одним з основних інвестиційних фокусів нашого фонду є фінансовий сектор країн, що розвиваються. Ми раді зробити свою першу портфельну інвестицію в український банківський ринок. Ми високо оцінили результати команди Platinum Bank, і бачимо можливості для ще більшого розвитку банку».

З моменту заснування Platinum Bank у 2005 році банк встиг стати одним з провідних гравців на ринку фінансових послуг. У травні 2013 року він увійшов до топ-3 найбільш соціально- відповідальних компаній України за версією видання «ГVардія» і став єдиним українським банком, що увійшов до рейтингу журналу Компаньйон «10 компаній, які надихають» у 2012 році. У 2011 році Platinum Bank переміг у номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Інвестгазета»), був визнаний одним з кращих роботодавців України за результатами дослідження залученості персоналу «Найкращі роботодавці - 2011». Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року-2011» в рамках загальнонаціональної премії «Людина року - 2011».

«Ми дуже задоволені продажем однієї з наших успішних портфельних компаній. Platinum Bank під керівництвом талановитої команди топ-менеджерів, безсумнівно, продовжить динамічне зростання і досягне вражаючих успіхів у розвитку бізнесу за нових власників», - говорить Наталія Яресько, співзасновник та головний виконавчий директор Horizon Capital.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) - спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є група фінансових акціонерів, включаючи фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company ("ЕIIC", Люксембург, http://www.eiic.lu/). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку