Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

13.11.2013

Platinum Bank у ТОП-5 найелектронніших банків УкраїниВже другий рік поспіль інтернет-банк від Platinum Bank – Platinum Click – стає одним із лідерів рейтингу інтернет-орієнтованих банків країни. Згідно з дослідженням видання «Инвестгазета» Platinum Click увійшов до п’ятірки кращих банків у цій сфері.

У 2012 році Platinum Click з’явився на ринку України та одразу завоював симпатії клієнтів. Platinum Click було розроблено для тих, хто раніше не міг скористатися банківськими послугами і продуктами через нестачу часу і велику завантаженість. Запропонований інтернет-банк відрізняється своєю простотою і доступністю для будь-якого користувача. Окрім цього, підключаючись до Platinum Click, клієнти отримують:

- спеціальний продукт «Ощадний рахунок», який поєднує у собі високий рівень прибутковості і доступ до грошей цілодобово і без вихідних;

- додатковий бонус до відсоткової ставки за розміщення термінових внесків через Platinum Click.

«За рік свого «життя» наш інтернет-банк став дуже популярним серед користувачів банківських інтернет-послуг. Коли ми розробляли Platinum Click, для нас головним було залучення нових користувачів, розширення цього ринку. Думаємо, що нам це вдалося. За рік роботи сайт інтернет-банку відвідало понад 1 000 000 людей. І кількість активних клієнтів перевищила наші очікування. Приємно, що нас визнають експерти і наша робота отримує заслужену винагороду», - коментує Анджей Олейник, директор з маркетингу і розвитку продуктів Platinum Bank.

Зручність та простоту користування інтернет-банком Platinum Click було гідно оцінено експертним журі серед 39 учасників рейтингу «Найелектронніший український банк - 2013». Рейтинг від «Инвестгазеты», проводиться на щорічній основі і допомагає визначити кращі інтернет-орієнтовані банки України.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank входить до ТОП-10 банків найвищої надійності (за даними видання «Эксперт»)

Platinum Bank визнано єдиним банком в Україні, що надихає (за версією видання «Компаньон»).

Згідно з рейтингом видання «ГVардия» Platinum Bank входить до ТОП-3 найбільш соціально-відповідальних і прозорих компаній України. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку