Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

21.08.2013

Клієнти збільшують суми вкладівВпродовж літніх місяців 2013 р. середня сума за валютними вкладами у Platinum Bank зросла в 3 рази. Особливу перевагу клієнти віддають вкладам з щомісячною виплатою відсотків на термін від 6 місяців і більше.

За внутрішніми даними банку за 2,5 місяці середня сума вкладів за депозитними програмами у валюті збільшилася на третину по відношенню до цього показника у 2012 році. Це підтверджує, що рівень довіри клієнтів до банківської системи зростає, що позитивно відбивається на стабільності самих фінансових структур.

Враховуючи інтереси клієнтів до депозитів на тривалий термін, банк пропонує нові ставки за депозитними програмами з пролонгацією. Так, середня ставка за вкладами у гривні зросла від 19% до 21,5%. Ставка за депозитами в доларах зросте до 10,5% при вкладі на тривалий термін.

Крім цього, при пролонгації вкладу або при розміщенні через інтернет-банк Platinum Click клієнт отримує бонус - 0,5%.

«Підвищений попит на депозитні програми терміном від 6 місяців і більше ми спостерігаємо з початку літа. Треба сказати, що ця тенденція нас дуже радує. Це підтверджує, що наше населення розуміє: гроші повинні приносити прибуток, а не зберігатися вдома «під матрацом». Той факт, що перевага віддається вкладам на півроку і більше показує, що люди готові до тривалої співпраці і дивляться в майбутнє з упевненістю, не бояться завтрашнього дня. Ми ж у свою чергу забезпечимо їм збереження заощаджень і прибуток», - коментує Анджей Олейник, директор з маркетингу Platinum Bank.

Так, на початок серпня 2013 р. були відзначені зміни в доларовому депозитному портфелі Platinum Bank. Портфель в доларах виріс на 23% по відношенню до оформлених депозитыв у доларах у літні місяці 2012 року. При цьому основну частину становлять вклади з щомісячною виплатою відсотків.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) - спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank входить до ТОП-10 банків найвищої надійності (за даними видання «Експерт»)

Platinum Bank визнано єдиним банком в Україні, який надихає (за версією видання «Компаньйон»).

Згідно рейтингу видання «ГУардія» Platinum Bank входить в ТОП_3 найбільш соціально відповідальних і прозорих компаній України. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку