Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

06.08.2013

25 000 дітей відвідали «Платинум Посиденьки»Більше 25 000 дітей по всій Україні дізналися більше про гроші, навчилися відповідально до них ставитися і правильно ними розпоряджатися на зустрічах фінансової грамотності «Платинум Посиденьки» від Platinum Bank.

Platinum Bank з 2010 року реалізує програму з підвищення фінансової грамотності у молодого покоління українців. У рамках проекту розроблено 6 уроків для різних вікових груп: для дітей від 7-12 років і для підлітків у віці 14-16 років.

«Платинум Посиденьки» стали популярними серед українських школярів, оскільки допомагають їм розібратися зі складним світом фінансів. За перше півріччя 2013 року найбільш популярними зустрічі з фінансової грамотності сталі в Південному регіоні України - 39%, Центральному - 32% і Північно-Східному - 13%. Західний і Східний регіон розділили 10% і 6% відповідно.

На зустрічах співробітники банку на абсолютно безкоштовній основі розповідають дітям, що таке гроші, хто придумав перші банки і які існують у світі валюти. Для старших дітей розроблений більш складний матеріал.

«Виробити у дітей правильне ставлення до фінансів - завдання не лише батьків і школи, а й бізнесу. Від цього залежить його розвиток і розвиток економіки в цілому, а не тільки майбутнє окремої родини. На жаль, не всі дорослі зараз вміють правильно розпоряджатися своїми заощадженнями. Тому ми прийняли рішення розділити з ними цю задачу. Батьки дітей, які відвідали кілька зустрічей «Платинум Посиденьок», стверджують, що діти стали ставити більше запитань про появу грошей в сім'ї і краще розуміють, навіщо їх батьки працюють. А деякі навіть почали робити свої перші заощадження - хто на велосипед, а хто на електронні гаджети», - говорить Вікторія Міхно, начальник управління корпоративних комунікацій Platinum Bank.

«Платинум Посиденьки» проводять співробітники банку на основі корпоративного волонтерства. Кожен бажаючий може відвідати зустріч або запросити до школи «Посиденьки» разом з основним символом цих зустрічей - рибкою Монею (Монетка). Моня розповідає своїм маленьким слухачам цікаві історії та повчаючі факти на теми: "Копійка рубль береже", "Гроші різних країн: рубль, долар, євро", "Українська гривня та кишенькові гроші", "Подорож у країну" Банкірія"," Особистий бюджет","Професія "Банкір".

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank входить до ТОП-10 банків найвищої надійності (за даними видання «Експерт»).

Platinum Bank визнано єдиним банком в Україні, який надихає (за версією видання «Компаньйон»).

Згідно рейтингу видання «ГУардія» Platinum Bank входить до ТОП_3 найбільш соціально- відповідальних і прозорих компаній України. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку