Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

30.07.2013

«Кредит-Рейтинг» присвоїв Platinum Bank рейтинг на рівні uaA +30 липня 2013 р. незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» присвоїло Platinum Bank довгостроковий кредитний рейтинг випуску іменних відсоткових незабезпечених облігацій на загальну суму 200 млн. грн. на рівні uaА +.

Рейтинг був присвоєний у зв'язку з високою кредитоспроможністю, яку продемонстрував Platinum Bank, в порівнянні з іншими українськими позичальниками. Це також підтверджується прогнозом рейтинг - «стабільний», що означає відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

«Для нас присвоєння рейтингу - це доказ стабільності нашої роботи. А для наших клієнтів - це ще одна можливість визначитися з тим, кого вибирати в якості банку-партнера. Даний рейтинг підтверджує, що ми надаємо якісні послуги незалежно від будь-яких економічних і політичних чинників. Тому наші клієнти можуть бути спокійні і впевнені в завтрашньому дні», - говорить Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.

Для визначення кредитного рейтингу була вивчена фінансова звітність банку за 2008-2012 рр.. та І півріччя 2013 р., а також внутрішня інформація, надана банком у ході рейтингового процесу.

Фактори, що підтримують рівень кредитного рейтингу:

• ринкові позиції - розширення каналів продажів зумовило істотне збільшення клієнтської бази;

• диверсифікація клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками;

• диверсифікація ресурсної бази за основними кредиторами;

• збалансованість активів і пасивів за строками до сплати;

• прийнятні показники ефективності основної діяльності;

• інформаційна відкритість та прозорість.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) - спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank входить до ТОП-10 банків найвищої надійності (за даними видання «Експерт»)

Platinum Bank визнаний єдиним банком в Україні, який надихає (за версією видання «Компаньйон»).

Згідно рейтингу видання «ГVардія» Platinum Bank входить до ТОП_3 найбільш соціально-відповідальних і прозорих компаній України. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку