Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
07.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.90 27.30
EUR 28.20 29.30
Платіжні карти
07.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.90 27.30
EUR 28.20 29.30
Google+

Прес-релізи

25.07.2013

Клієнти переводять свої депозити в онлайнPlatinum Bank допомагає депозитним клієнтам переходити на онлайн-комунікації з банком - 43% користувачів Platinum Click, інтернет-банк від Platinum Bank, розмістили терміновий депозит станом на 1 липня 2013 року. В результаті понад 10% депозитних клієнтів банку оформили договори із допомогою інтернет-банку.

Перехід клієнтів на роботу з інтернет-банком Platinum Click багато в чому пришвидшив процес співробітництва із банком, а також надав можливість самостійно слідкувати за своїми коштами в онлайн-режимі.

«Наш Platinum Click тішить нас від першого дня – ми стали одними з найкращих інтернет-банків країни у перші місяці роботи. Це стало для нас додатковим стимулом і підтвердженням того, що клієнти у нас вірять. Головною метою нашого інтернет-банку стало розширення ринку клієнтів банківських послуг України за рахунок інтернет-користувачів і збільшення кількості учасників банкового ринку. Наші результати на сьогоднішній день підтверджують, що ми на правильному шляху – ми пропонуємо клієнтам йти разом з нами у напрямку західних досягнень і технологій розвитку банківського бізнесу», - коментує Анджей Олейник, директор з маркетингу і розвитку продуктів Platinum Bank. 

Особливою популярністю серед користувачів Platinum Click користується продукт ощадний рахунок для анархо-капіталістів – різновид депозиту з вигідною процентною ставкою 15 %. Ощадний рахунок надає клієнтам абсолютний рівень свободи в управлінні коштами і цілодобовий доступ до заощаджень.

Platinum Click стартував у вересні 2012 року і був визнаний одним із топ-5 електронних банків України за версією видання «Інвестгазета». Система відрізняється своєю простотою і доступністю для будь-якого інтернет-користувача.

 

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank входить до ТОП-10 банків найвищої надійності (за даними видання «Эксперт»)

Platinum Bank визнано єдиним банком в Україні, що надихає (за версією видання «Компаньон»).

Згідно з рейтингом видання «ГVардия» Platinum Bank входить до ТОП-3 найбільш соціально-відповідальних і прозорих компаній України.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг