Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

17.07.2013

Platinum Bank підтримав «Літній інститут» з КСВPlatinum Bank виступив одним з партнерів проекту «Літній інститут УАРМБО», який вже вчетверте збирає викладачів ВНЗ зі всієї України для вивчення КСВ.

З 2 по 5 липня експерти обговорювали різні аспекти корпоративної соціальної діяльності: «Корпоративна соціальна відповідальність бізнесу та освіти: досвід і проблеми взаємодії». У програмі були представлені бізнес-кейси і відбулися інтерактивні сесії з координатором мережі Глобального договору ООН та представниками бізнесу: Platinum Bank, «ДТЕК», «Ернст енд Янг», АТ «Оболонь», «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), «Слідопит», ВАТ «Фармак», «Тетра Пак», Східноєвропейський університет економіки та менеджменту, Університет економіки та права «КРОК».

У заході взяли участь 29 представників 15 університетів з 9 міст України (Донецьк, Житомир, Київ, Сімферополь, Суми, Ужгород, Харків, Черкаси).

 «Ми із задоволенням підтримали Літній інститут КСВ для викладачів. Адже саме вони далі зможуть донести до своїх учнів саму ідею корпоративної соціальної відповідальності. Особливо приємно, що цей захід зібрав представників різних галузей - бізнес, ВНЗ, громадські організації. Усі ми поділилися своїми доробками. Сподіваюся, що наш досвід стане корисним для розробки програм викладання для студентів в різних ВНЗах. Ми вже не перший рік активно реалізовуємо практики КСВ в Platinum Bank і впевнені, що подібні навчальні зустрічі йдуть на користь всім учасникам», - коментує Вікторія Михно, начальник управління корпоративних комунікацій Platinum Bank.

Завдяки багаторічній роботі організаторів Літнього інституту - ініціативної групи УАМБРО - на сьогоднішній день більш ніж в 60 ВНЗах України вже викладається дисципліна «Корпоративна соціальна відповідальність». А з 1 вересня 2010 р. Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України рекомендовано введення цього академічного курсу в навчальні плани підготовки фахівців за напрямами «Економіка і підприємництво», «Менеджмент і адміністрування».

 Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank входить до ТОП-10 банків найвищої надійності (за даними видання «Експерт»).

Platinum Bank визнано єдиним банком в Україні, який надихає (за версією видання «Компаньйон»).

Згідно рейтингу видання «Гvардія» Platinum Bank входить в ТОП-3 найбільш соціально- відповідальних і прозорих компаній України. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку