Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

17.06.2013

HR-директор Platinum Bank визнаний одним із кращих HR-директорів УкраїниДениса Бродського, HR-директора Platinum Bank, було визнано одним із кращих HR-директорів України за версією видання «Инвестгазета». Церемонія нагородження 50 кращих HR-директорів країни пройшла у рамках HR Wisdom Summit «Вчися на чужих успіхах».

Для визначення кращих HR-директорів України «Инвестгазета» спільно із партнером проекту — рекрутинговою компанією Talent Advisors — склала лонг-ліст зі 100 претендентів. Після чого експертна панель журі оцінювала кожного кандидата за декількома критеріями, враховуючи як професійні навички і досягнення, так і те, які інструменти використовують кандидати у своїй роботі.

У результаті було визначено 50 кращих HR-директорів України, до числа яких увійшов Денис Бродський. Денис має 12-річний досвід роботи в HR у провідних міжнародних і вітчизняних компаніях.

«Дякую моєму діду, який виховував мене цілеспрямованою і принциповою людиною. Дякую ТОП-команді Platinum Bank, яка допомагала і підтримувала: це завдяки їх довірі я зміг побудувати таку «просунуту» HR-функцію. І дякую моїм підлеглим – без їх талантів та ентузіазму я не зробив би і сотої долі того, за що мене вважають одним із кращих», – з такими словами вдячності виступив Денис Бродський, HR-директор Platinum Bank, на церемонії нагородження.

До топ-50 увійшли представники різноманітних галузей бізнесу – банківський сектор, аграрний холдинг, рітейл, медицина. При цьому всі HR-директори проявили активну участь у складанні і реалізації стратегій своїх компаній, у впровадженні інновацій і змін, що успішно вплинули на бізнес компанії в цілому.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011».  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку