Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

11.06.2013

«Кредит-Рейтинг» підтвердив рейтинги Platinum Bank на рівні uaA+7 червня 2013 року незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження на рівні uaА+ довгострокових кредитних рейтингів Platinum Bank, а також випуску іменних відсоткових облігацій (серії А) на суму 100 млн. грн.

Прогноз рейтингів - стабільний. При оновленні кредитних рейтингів агентство використовувало фінансову звітність Platinum Bank за 2011–2012 рр. і І квартал 2013 р., а також внутрішню інформацію, надану банком у ході рейтингового процесу.

«Ми знову підтвердили, що є надійним і стабільним банком, якому можна довіряти. Ми зацікавлені у побудові довгострокових партнерських стосунків із нашими клієнтами і стабільна робота банку має особливе значення. Platinum Bank робить усе необхідне, щоби підтримувати її на високому рівні і задовольняти потреби та очікування наших клієнтів. У цілому ж, підтвердження даного рейтингу для нас є показником позитивного розвитку банку», коментує фінансовий директор Platinum Bank, Тодд Еспосіто.

Позичальник або окремий борговий інструмент із рейтингом uaA характеризується високою кредитоздатністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоздатності чуттєвий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов. Знаки «+» і «-» означають проміжні категорії (рівні) рейтингу відносно основних категорій (рівнів).

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Фактори, що підтримують рівень кредитних рейтингів:

• Ринкові позиції – розширення каналів продажів зумовило істотне збільшення клієнтської бази;

• диверсифікація клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками;

• прийнятні показники капіталізації;

• диверсифікація ресурсної бази;

• інформаційна відкритість і прозорість.

Фактори, що обмежують рівень кредитних рейтингів:

• діяльність у найбільш ризикованих сегментах ринку кредитування;

• залежність банку від коштів фізичних осіб;

• невідповідність активів і пасивів за строками до погашення;

• низька ділова активність і збереження складної ситуації в окремих галузях економіки, що обмежує платоспроможний попит на кредитування і негативно впливає на фінансові показники банку.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011».

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку