Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
07.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.90 27.30
EUR 28.20 29.30
Платіжні карти
07.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.90 27.30
EUR 28.20 29.30
Google+

Прес-релізи

27.05.2013

Platinum Bank у топ-3 найбільш соціально-відповідальних компаній УкраїниЗа результатами КСВ діяльності за 2012 рік Platinum Bank увійшов до трійки лідерів компаній, які продемонстрували найкращі показники у сфері розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні за версією видання «ГVардия».

Уже другий рік поспіль банк бере участь у рейтингу соціально-відповідальних компаній, організованого редакцією Всеукраїнського журналу «ГVардия». Рейтинг складається на основі аналізу анкет компаній, публічних соціальних звітів, а також незалежних оцінок експертів – членів експертної ради.

41 компанія взяла участь у рейтингу, продемонструвавши свої досягнення у сфері корпоративної соціальної відповідальності. Platinum Bank показав відмінні результати за всіма блоками анкетування: «Соціальний звіт як інструмент діалогу із суспільством», «Системність в управлінні КСВ», «Відкритість і взаємодія із зацікавленими сторонами», «Відкритість і системність діяльності за основними напрямами КСВ». Під час підбиття підсумків банк набрав 86,92 бала зі 100 можливих.

«Platinum Bank є частиною українського суспільства. І як частина суспільства, ми серйозно усвідомлюємо свою відповідальність, прагнемо здійснювати позитивний вплив в Україні. Наші клієнти, співробітники і керівники – громадяни України. Тому КСВ у Platinum Bank – це не тільки зобов’язання, це наш обов’язок. Ми реалізовуємо програми, які приносять користь суспільству. Неймовірно, що наш банк зайняв ТОП-3 місце у рейтингу соціально відповідальних компаній. Кожного дня ми прагнемо покращувати наші КСВ проекти і ставати кращими. Вітаю кожного співробітника банку із цим значним досягненням», – відмітив Тодд Еспосіто, Голова КСВ комітету, фінансовий директор Platinum Bank.

У рамках корпоративної соціальної відповідальності Platinum Bank веде свою діяльність у 4 напрямах: корпоративні стандарти управління, співробітники, громада і навколишнє середовище.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011».Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг