Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

24.04.2013

Platinum Bank дізнався уподобання українцівУ квітні 2013 року Platinum Bank провів внутрішнє дослідження з уподобань клієнтів у питанні депозитних внесків – спостерігається позитивний тренд надання переваги довгостроковим депозитам, які дозволяють отримати максимальний дохід і відчуття стабільності.

Згідно з проведеним дослідженням 7 чоловіків з 10 надають перевагу розміщенню своїх збережень на довгий термін (понад 367 днів), при цьому більше половини цих клієнтів, розміщують свої внески на строк 18 місяців.

Результати дослідження стали основою для покращення бонусних програм лояльності, які стали більш привабливими для клієнтів. Зараз при пролонгації депозитного внеску «Готівка щомісяця», розмір бонусу залежить від строку, на який клієнт подовжує свій внесок і від валюти внеску. Наприклад, при пролонгації на строк 3 місяці у гривні підвищення ставки складає 1%, на 6-9 місяців – 1,25%, і на строк від 12 місяців – 1,5%.

При розміщенні внеску через інтернет-банк Platinum Click на строк понад 12 місяців клієнт отримує додаткові переваги – підвищення ставки у гривні на 2,0%. 

«Ми завжди «тримаємо руку на пульсі» потреб наших клієнтів і покращуємо свої продукти у відповідності з їх актуальними побажаннями. Наше дослідження було ініційовано, перш за все, необхідністю краще зрозуміти інтереси реальних та потенційних клієнтів. Так, зараз ми бачимо інтерес українців до довгострокових депозитних внесків, а наші продукти за довшого терміну внеску дозволяють заробити більше. Зараз ми відмічаємо найбільш гострий інтерес до депозиту «Готівка щомісяця» на 18 місяців, відкритого через інтернет-банк Platinum Click», – коментує Анджей Олейник, директор з маркетингу і розвитку продуктів Platinum Bank.

Довідка: 

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011».  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку