Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

26.03.2013

Platinum Bank вивів на ринок «Просто-Карту»З 26 березня Platinum Bank пропонує своїм клієнтам «Просто-Карту» - нову кредитну карту з максимально простими умовами кредитування і обслуговування. Серед її унікальних характеристик фіксований платіж, який клієнт сплачує, коли користується картою, і відсутність будь-яких інших платежів і комісій за обслуговування.

Ідея створення максимально простої кредитної карти виникла у Platinum Bank після низки досліджень, проведених у великих містах України. З’ясувалося, що в українців сформувалась низка упереджень відносно кредитних карт. Ці упередження викликані усілякими прихованими комісіями, заплутаними умовами банківських договорів, написаних дрібним шрифтом, чергами у відділеннях. Навіть ті люди, які користуються кредитними картами, не завжди почувають себе комфортно через цілу низку факторів: від незнання точної комісії за зняття грошей в банкоматі до нерозуміння, скільки взагалі прийдеться заплатити за користування кредиткою.

Дані дослідження надихнули Platinum Bank на створення продукту, покликаного зруйнувати існуючі стереотипи про кредитні карти, – максимально простої кредитної карти, яку так і назвали «Просто-Карта». Умови її отримання та обслуговування зрозумілі для найнедосвідченішого споживача: безкоштовне оформлення і жодних комісій за зняття готівки в банкоматах при розрахунках в торговельних мережах і за щомісячне обслуговування карти. У «Просто-Карті» реалізовано простий принцип: користуєшся кредитом – платиш, не користуєшся – не платиш.

Варто особливо відмітити, що погашення заборгованості і платня за користування кредитом включені до єдиного щомісячного платежу, що не змінюється. Немає жодних додаткових платежів – прихованих комісій, страхових внесків та інших «непомітних» нарахувань. А це значить, що клієнти зможуть з легкістю планувати свої витрати, знаючи, що до закінчення договору нічого не зміниться.

Окрім того, у «Просто-Карті» немає обмежень на проведення операцій у рамках кредитного ліміту, максимальна сума якого може досягати 20 тисяч гривень. За рахунок сплати щомісячних платежів на карті поновлюється сума доступних коштів, а значить, ними знову можна користуватися, не звертаючись до банку.

«Свій новий продукт ми постаралися зробити максимально простим і доступним для споживача. Нічого зайвого, прихованого в тумані маленьких літер – тільки сума кредиту і цифра щомісячного платежу, оскільки саме це в першу чергу цікавить клієнтів. Я думаю, що «Просто-Карта» не тільки зможе завоювати популярність у наших клієнтів, але й у цілому розширить категорію користувачів кредитних карт», – говорить Анджей Олейник, директор з маркетингу і розвитку продуктів Platinum Bank.

Оформити «Просто-Карту» можливо у будь-якому відділенні або центрі обслуговування Platinum Bank. Для цього необхідно озвучити бажану суму кредиту і надати оригінал паспорту та ІПН. Рішення про оформлення кредитної карти приймається всього за 20 хвилин. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку