Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

27.02.2013

Platinum Bank зайняв друге місце на конкурсі нефінансових звітів Readers’ Choice AwardsЗвіт про сталий розвиток Platinum Bank «2011: Дорога до сталого майбутнього» зайняв друге місце на конкурсі нефінансових звітів Readers’ Choice Award, організованому Центром «Розвиток КСВ».

Уже другий рік Platinum Bank представляє свої звіти про сталий розвиток, при цьому у звіті за 2011 рік було підвищено рівень застосування («В») відповідно до міжнародного стандарту GRI. Цього разу банк показав більшу кількість індикаторів GRI, що були визначені у співвідношенні з банківським бізнесом.

Конкурс нефінансових звітів Readers’ Choice Awards сприяв акцентуванню уваги компаній до звітності у сфері корпоративної соціальної відповідальності, що, у свою чергу, підвищує якість їх підготовки.

Критеріями оцінки 32-х представлених звітів стали такі фактори: істотні питання, залучення зацікавлених сторін, повнота надання інформації, збалансованість, ясність і відповідність. Переможці конкурсу визначалися голосами експертів з числа журі і голосуванням користувачів сайту http://www.csrinfo.org.ua.

«Ми приділяємо розвитку КСВ в нашому банку стільки ж уваги, як і всім іншим напрямам бізнесу - принцип відповідальності є для нас основоположним. Тому щорічно важливої частиною нашої діяльності є підготовка і надання відкритих звітів всім стейкхолдерам: клієнтам, акціонерам, співробітникам і всьому суспільству в цілому. Ми дуже раді, що наш звіт зі сталого розвитку за 2011 рік зайняв таку високу позицію, і сподіваємося, що в подальшому покажемо не менш вражаючі результати», - говорить Тодд Эспосито, голова КСВ комітету, фінансовий директор Platinum Bank.

Звіт Platinum Bank «Дорога до сталого майбутнього» було виконано із дотриманням усіх принципів нефінансової звітності, особлива увага приділялася збалансованості матеріалу – звітна діяльність банку була показана незалежно від позитивних чи негативних її результатів, а структурні складові звіту представлені максимально пропорційно.

Ознайомитися зі звітом Platinum Bank «2011: Дорога до сталого майбутнього» можна за посиланням: http://www.platinumbank.com.ua/upload/files/PTB_2012_web.pdf 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку