Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

19.02.2013

Інтернет-банкінг Platinum Bank для юридичних осіб отримав високу оцінку безпекиУ результаті аудиту безпеки, система інтернет-банкінгу для юридичних осіб «iFOBS» продемонструвала високий рівень захисту від різноманітних атак з метою незаконного доступу до інформації клієнтів.

Тестування проводилося з метою виявлення різноманітних можливих уразливостей системи, таких як: несанкціонований доступ до інформації клієнтів та відмова в обслуговуванні значущих сервісів системи. В якості ключових уразливостей виділялися вразливості WEB-додатків і протоколів передачі даних. Також експерти приділили увагу особливостям зберігання парольної інформації клієнта, перевірили помилки конфігурації програмного і загальносистемного оточення.

В якості зовнішнього експерта виступила компанія Group-IB, лідер російського ринку в галузі розслідування комп’ютерних злочинів.

«При дистанційному управлінні банківськими рахунками, питання безпеки інтерактивної системи обслуговування клієнтів надзвичайно важливе. Клієнт має бути стовідсотково впевненим, що його конфіденційна інформація не потрапить до чужих рук і не буде використана проти нього. Саме тому так важлива для нас висока оцінка захищеності, яку спеціалісти компанії Group-IB дали після тестування системи iFOBS. Наші юридичні клієнти вчергове отримали докази безпеки дистанційного обслуговування і якості послуг, що надаються Platinum Bank», – говорить Сергій Попов, директор з інформаційних і комунікаційних технологій Platinum Bank.

На сьогодні система iFOBS успішно функціонує в 50-ти банках України і в 9-ти компаніях, що спеціалізуються на страховому бізнесі.

«Наша система інтернет-банкінгу iFOBS продемонструвала високий рівень захисту як від несанкціонованого доступу до інформації, так і від інших видів атак, – відмітив Ігор Бабченко, директор компанії CS (Україна). – Піклуючись про розширення функціональності та зручність користувача, ми ніколи не забуваємо про найголовніше: забезпечення безпеки при виконанні дистанційних операцій з фінансами».

Довідка:

iFOBS

Система була розроблена для банків, що прагнуть забезпечити максимально ефективні канали зв’язку зі своїми клієнтами, а також для банків, які постійно розширюють спектр послуг, створюючи для клієнтів все більш зручні умови для отримання інформації і покупки банківських продуктів.

Компанія CS

Компанія CS працює на ринку інформаційних технологій вже більше 15 років і спеціалізується на розробці, впровадженні, комплексному супроводі і розвитку систем автоматизації банків і страхових компаній. Сьогодні компанія CS займає провідне положення серед українських розробників банківського програмного забезпечення і є єдиним в Україні розробником банківського ПЗ, що має статус Oracle Platinum Partner. Компанія CS є розробником автоматизованої банківської системи Б2 і системи інтерактивного обслуговування iFOBS.

Group-IB

Заснована у 2003 році міжнародна компанія Group-IB — лідер російського ринку в галузі розслідування комп’ютерних злочинів — надає повний комплекс послуг з розслідування комп’ютерних злочинів, починаючи від оперативного реагування на інцидент і завершуючи постінцидентним консалтингом. У складі компанії працює лабораторія комп’ютерної криміналістики і дослідження шкідливого коду, що надає послуги незалежної комп’ютерної експертизи, в тому числі і правоохоронним органам Росії.

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011». 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку