Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

11.02.2013

Platinum Bank став партнером Конкурсу на кращий журналістський матеріал з проектів КСВЦентр «Розвиток КСВ» у рамках проекту UNITER оголошує Конкурс для журналістів на кращий матеріал, що висвітлює проекти з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Мета Конкурсу – підвищити обізнаність у КСВ української громадськості та українських споживачів шляхом збільшення кількості медіа-повідомлень.

До сьогоднішнього дня ЗМІ не дуже активно висвітлювали проблему КСВ, сприймаючи останню як частину PR-комунікацій компаній. Даний Конкурс покликаний змінити ситуацію, демонструючи, що КСВ – це не тільки елемент комунікацій, а частина бізнес-стратегії компанії.

Для участі в конкурсі представникам ЗМІ, студентам факультетів журналістики, членам журналістських союзів потрібно опублікувати матеріали або випустити сюжети про КСВ в українських ЗМІ з 30 січня по 27 лютого 2013 року.

«Проведення конкурсу для журналістів з корпоративної соціальної відповідальності є дуже важливим елементом у становленні і розвитку соціально відповідального бізнесу в Україні. Саме медіа повинні прокласти комунікаційний місток між громадянами – бізнесом – владою, а суспільні організації повинні бути надійними підпорками цього моста довіри, обміну думками та цікавим досвідом. За підсумками конкурсу, впевнений, ми узагальнимо не тільки приклади успішних соціальних проектів, але й зрозуміємо соціальну місію медіа», – підкреслив Олег Наливайко, голова Національної спілки журналістів України.

Темами матеріалів можуть служити: національна і регіональна політика з КСВ в Україні і світі; проекти компаній з КСВ, спрямовані на партнерство із суспільними організаціями, бізнесом, державними і регіональними органами влади, або рішення важливих соціальних проблем, таких як фінансова грамотність населення. Організатори вітають публікації про співробітництво між бізнес-компаніями та суспільними організаціями: успішні практики і підводні камені подібного співробітництва; екологічні проекти компаній; проекти корпоративного волонтерства.

«Ми вважаємо за честь виступити партнером конкурсу журналістських матеріалів з КСВ. Адже корпоративна соціальна відповідальність для Platinum Bank це не те, що ми робимо окрім нашого бізнесу. КСВ – це насправді те, як ми робимо наш бізнес. Як ми працюємо кожного дня. Це і відповідне відношення до власних співробітників, і програми Go Green із захисту навколишнього середовища, і волонтерські програми з дітьми, які потребують тривалого лікування, і програми фінансової грамотності Платинум Посиденьки, які вже відвідало понад 20 тисяч дітей», – говорить Вікторія Михно, начальник управління корпоративних комунікацій Platinum Bank.

«Раді, що Platinum Bank підтримав Конкурс. Ми щиро віримо, що даний захід стане хорошою мотивацією для журналістів писати більше аналітичних статей про КСВ, проводити якісні дослідження в цій галузі. Нам важливо сьогодні перенести КСВ з офісів компаній в Києві в регіони України», – відмічає Марина Саприкіна, директор Центру «Розвиток КСВ».

Більш детально про умови участі в конкурсі можна дізнатися: http://www.csr-ukraine.org/everyday/konkurs_kracshiy_jurnal_matertal.htmlДля довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг