Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

06.02.2013

Platinum Bank підбиває підсумки 2012 рокуУ 2012 році Platinum Bank продемонстрував виконання поставлених цілей згідно зі стратегією свого сфокусованого роздрібного розвитку. Протягом минулого року банк розширив свою продуктову лінійку, пропонував клієнтам вигідні умови і рішення у кредитуванні, розміщенні депозитів, вивів на ринок інноваційний інтернет-банк Platinum Click, а також активно розвивав проекти корпоративної соціальної відповідальності.

Однією з найбільш очікуваних і важливих подій минулого року стало відкриття нового інтернет-банку для фізичних осіб – Platinum Click. Дистанційне банківське обслуговування перетворює банківські продукти на по-справжньому масові: для клієнтів – це найпростіший спосіб управління своїми коштами, а для банків – найвигідніша система обслуговування. Максимально простий, розрахований на найбільш вимогливого користувача, Platinum Click повністю відповідає чим потребам. Його основна ідея – «Банк в кліку від тебе». Він для тих, хто цінує свій час, і не стане витрачати його на візит до відділення, хто хоче заробляти і не любить хитромудрих банківських продуктів. Клієнти Platinum Click отримують ще й низку бонусів у вигляді: додаткові 0,5% до ставки при самостійному відкритті депозиту через інтернет-банк; спеціальний продукт, доступний виключно для клієнтів інтернет-банку, «ощадний рахунок» – 15% річних на залишок; комісія за зовнішні платежі – 2 грн. на будь-який рахунок іншого банку незалежно від суми.

Більше надійності

Також у 2012 році було проведено великий об’єм робіт зі впровадження системи електронного документообігу. Було впроваджено у роботу електронний цифровий підпис і почав повноцінно функціонувати електронний архів Platinum Bank. Електронний архів Platinum Bank у 3 рази скоротив час на пошук та обробку інформації, знизив операційні витрати, підвищив інформаційну безпеку і збільшив швидкість обміну даними між підрозділами. Впровадження електронного документообігу дозволило банку значно спростити обробку та архівацію великих об’ємів інформації, а також обслуговувати клієнтів у будь-якому з відділень Platinum Bank, незалежно від того, де відкривався продукт.

Ще доступніше

Окрім того, минулого року Platinum Bank відкрив три нових відділення: у Севастополі, Полтаві і Вінниці, тим самим сформувавши в Україні мережу з 72 повноцінних відділень, а також 51 центру обслуговування у ТЦ і більше 1 500 пунктів видачі кредитів. У відділеннях Platinum Bank можна оформити не тільки кредити і депозити, але й отримати фінансову пораду, допомогу при виборі банківських послуг, що найбільш підходять, проконсультуватися з нагальних фінансових питань.

Ключові досягнення 2012 р.

Однак це далеко не всі показники успішного розвитку Platinum Bank. У 2012 році банк отримав цілу низку нагород і зайняв високі місця у престижних національних рейтингах. Так, за версією видання «ГVардия» зайняв перше місце у рейтингу відкритості й системності у фінансовому секторі; увійшов до ТОП-10 найнадійніших банків за версією видання «Эксперт», а в рейтингу видання «Коммерсант» «50 провідних банків України» зайняв почесне 30-е місце.

Platinum Bank визнано «Компанією, що надихає» за версією видання «Компаньон» за вміле поєднання нестандартності, системності й людяності у фінансових стосунках, а також зайняв 4-е місце з 30-ти у рейтингу найбільш електронних банків України за версією «Инвестгазеты».

У 2012 році генеральний директор Platinum Bank Грег Краснов став Фінансистом Року в рамках проекту «Людина Року», зайняв перше місце у проекті «Відповідальне лідерство», переміг у ноімнації «Генеральний директор, орієнтований на маркетинг» у рамках проекту X-Ray Marketing Awards.

«2012 рік став для нас не найпростішим. Тривожні макроекономічні показники у країні і девальваційні очікування населення поставили перед нами серйозні виклики. І повинен відмітити, що ми прийняли їх і цілком достойно відповіли в умовах даної економічної ситуації. Стратегія у 2013 році залишиться та ж – бути кращим роздрібним банком. Станемо ще більш динамічними, ефективними, прозорими, максимально вигідними та зручними для клієнта», - коментує підсумки 2012 року Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг