Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

27.12.2012

ІТ-директор Platinum Bank став переможцем конкурсу BEST CIO 201213 грудня 2012 року були підбиті підсумки конкурсу IT-директорів BEST CIO 2012, за результатами якого Сергій Попов, директор з інформаційних і комунікаційних технологій Platinum Bank, став переможцем у номінації «Малі та середні банки».

У рамках конкурсу проводилася оцінка рівня розвиненості IT-інфраструктури і підтримки бізнес-процесів компаній, які представляють учасники, однак вирішальним фактором при виборі переможців виступали професійні якості IT-лідерів, що допомагають їм виводити свої підприємства у лідери ринку.

«Зараз моя найбільша гордість – це ІТ-команда Platinum Bank, що є сильною стороною банку і відкриває додаткові можливості і перспективи для росту організації. На сьогодні ми сміливо можемо говорити про те, що поставлені бізнесом на 2012 рік задачі виконані і наша ІТ-команда продемонструвала очікувану усіма зацікавленими сторонами високу «потрійну» надійність та ефективність», – говорить Сергій Попов, директор з інформаційних і комунікаційних технологій Platinum Bank.

Успіх IT-департаменту Platinum Bank залежить від високого професіоналізму кожного члена команди. Усі співробітники IT банку керуються принципом «потрійної надійності»:

• «сказано – значить зроблено!»

• «зроблено – значить працює!»

• «один за всіх та всі за одного!»

Проект BEST CIO 2012 проводиться виданням «Компьютерное Обозрение» при підтримці корпорації Microsoft, а також партнерів проекту: компаній Hewlett-Packard, Dell, IBM, EMC, «СИТРОНИКС Информационные Технологии», De Novo і «Киевстар Бизнес».

«Головна задача проекту – визначити найбільш професійних IT-керівників (Chief Information Officer), які досягли за минулий рік найбільшого успіху у розвитку IT на українських підприємствах. Одна з найважливіших складових конкурсу – підвищення значущості CIO (Chief Information Officer) як у компаніях, де вони працюють, так і на ринку в цілому», – відмітив Михайло Лаптєв, головний редактор «Компьютерного Обозрения» і голова журі BEST CIO.

За словами Дмитра Шимківа, генерального директора «Майкрософт Украина», незважаючи на відносну «молодість» BEST CIO, ця премія вже встигла стати знаковою подією для українського ринку і спільноти ІТ-директорів.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011». 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку