Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

27.12.2012

ІТ-директор Platinum Bank став переможцем конкурсу BEST CIO 201213 грудня 2012 року були підбиті підсумки конкурсу IT-директорів BEST CIO 2012, за результатами якого Сергій Попов, директор з інформаційних і комунікаційних технологій Platinum Bank, став переможцем у номінації «Малі та середні банки».

У рамках конкурсу проводилася оцінка рівня розвиненості IT-інфраструктури і підтримки бізнес-процесів компаній, які представляють учасники, однак вирішальним фактором при виборі переможців виступали професійні якості IT-лідерів, що допомагають їм виводити свої підприємства у лідери ринку.

«Зараз моя найбільша гордість – це ІТ-команда Platinum Bank, що є сильною стороною банку і відкриває додаткові можливості і перспективи для росту організації. На сьогодні ми сміливо можемо говорити про те, що поставлені бізнесом на 2012 рік задачі виконані і наша ІТ-команда продемонструвала очікувану усіма зацікавленими сторонами високу «потрійну» надійність та ефективність», – говорить Сергій Попов, директор з інформаційних і комунікаційних технологій Platinum Bank.

Успіх IT-департаменту Platinum Bank залежить від високого професіоналізму кожного члена команди. Усі співробітники IT банку керуються принципом «потрійної надійності»:

• «сказано – значить зроблено!»

• «зроблено – значить працює!»

• «один за всіх та всі за одного!»

Проект BEST CIO 2012 проводиться виданням «Компьютерное Обозрение» при підтримці корпорації Microsoft, а також партнерів проекту: компаній Hewlett-Packard, Dell, IBM, EMC, «СИТРОНИКС Информационные Технологии», De Novo і «Киевстар Бизнес».

«Головна задача проекту – визначити найбільш професійних IT-керівників (Chief Information Officer), які досягли за минулий рік найбільшого успіху у розвитку IT на українських підприємствах. Одна з найважливіших складових конкурсу – підвищення значущості CIO (Chief Information Officer) як у компаніях, де вони працюють, так і на ринку в цілому», – відмітив Михайло Лаптєв, головний редактор «Компьютерного Обозрения» і голова журі BEST CIO.

За словами Дмитра Шимківа, генерального директора «Майкрософт Украина», незважаючи на відносну «молодість» BEST CIO, ця премія вже встигла стати знаковою подією для українського ринку і спільноти ІТ-директорів.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011».Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг