Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

24.12.2012

«Платинові Стандарти» увійшли до Топ-3 КСВ кейсів у номінації «Корпоративне управління»Platinum Bank взяв участь у Національному конкурсі бізнес-кейсів з корпоративної соціальної відповідальності, який вже вчетверте проводить Центр «Розвитку КСВ». За підсумками голосування кейс банку «Платинові Стандарти» увійшов до Топ-3 номінації «Корпоративне управління». «Платинові Стандарти» – зведення правил, яке організовує щоденну діяльність співробітників у відповідності з принципами корпоративної соціальної відповідальності.

Це своєрідний путівник, що дозволяє новим співробітникам безболісно влитися до колективу, організувати свою роботу і взаємодію всередині підрозділу, а в цілому допомагає усім працівникам зрозуміти принципи й правила роботи компанії, і дотримуватися їх у щоденній роботі.

При розробці «Платинових Стандартів» враховувались єдині принципи рівності можливостей у різноманітних аспектах: без шкоди національності, статі, віросповідання, віку, сексуальної орієнтації або фізичних обмежень працівників, а також питання етичного характеру і конфіденційності.

«Дотримання «Платинових Стандартів» створює атмосферу, в якій кожен співробітник отримує можливість розвиватися, вдосконалюючи свої професійні вміння, реалізовувати свій потенціал і, в той же час, виконувати свої зобов’язання, зокрема, перед суспільством. Так, усі наші співробітники, маючи прості та зрозумілі правила роботи, впевнені у своєму майбутньому і точно розуміють, що їм очікувати від своїх колег і керівництва», – говорить Денис Бродський, HR директор Platinum Bank.

Platinum Bank вже третій рік поспіль бере участь у конкурсі бізнес-кейсів з корпоративної соціальної відповідальності. Минулого року кейс Platinum Bank «Програма працевлаштування людей з особливими потребами» також увійшов до Топ-3 номінантів у категорії «Права людини».

Довідка:

Platinum Bank — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011».

 

КСВ проекти Platinum Bank:

У жовтні 2011 року проект Platinum Bank «Платинум Посиденьки» зайняв третє місце на всеукраїнській виставці проектів корпоративної соціальної відповідальності – CSR Market Place.

У 2011 році бізнес-кейс банку «Програма працевлаштування людей з особливими потребами» став кращим кейсом у номінації.

У березні 2012 року видання «ГVардия» склало рейтинг відкритості і системності українських компаній у сфері корпоративної соціальної відповідальності, згідно з яким Platinum Bank займає перше місце серед фінансових установ і знаходиться на шостому місці в загальному рейтингу соціально відповідальних компаній України.

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку