Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

20.12.2012

Platinum Bank отримав нагороду у номінації «Кращий депозитний продукт»Platinum Bank переміг у номінації «Кращий депозитний продукт» у рамках щорічного рейтингу Ukrainian Banker Awards 2012 за версією «Інвестгазети». Більшість голосів у цій номінації зібрав депозит «Готівка щомісяця», який зайняв перше місце у рейтингу.

Номінація «Кращий депозитний продукт» у цьому рейтингу стала найбільш конкурентною, адже більшість фінансових закладів у 2012 році могли поповнювати свої кошти виключно на внутрішньому ринку, тому боротьба за фінанси населення розгорнулася не на жарт. Перемога депозиту «Готівка щомісяця» свідчить як про якість продукту, що представляється, так і про затребуваність саме цього типу депозиту.

Внесок «Готівка щомісяця» поєднує максимальний прибуток із щомісячною виплатою відсотків, таким чином, дозволяючи клієнту отримувати регулярну надбавку до свого прибутку і забезпечувати вільний доступ до численних відсотків у понад 4000 банкоматах, встановлених у всіх областях України (банкоматна мережа Атмосфера). Важливо й те, що користувачі інтернет-банку PtClick можуть оформити внесок «Готівка щомісяця» без відвідування відділення, і додатково отримати за це +1% до відсоткової ставки.

«Ми дуже раді, що й експерти, і клієнти завдяки цьому рейтингу визначили внесок «Готівка щомісяця» найбільш затребуваним депозитом у нашій лінійці продуктів. Ми намагалися поєднати в ньому максимальний прибуток, швидкий доступ до відсотків, що нараховуються щомісячно, а також просте та швидке – всього за декілька кліків – оформлення для користувачів інтернет-банку PtClick. Перемога у даній номінації це гарний стимул для нас і в подальшому розробляти і пропонувати яскраві та вигідні депозитні продукти», – прокоментував перемогу у номінації «Кращий депозитний продукт» Анджей Олейник, директор з маркетингу та розвитку продуктів Platinum Bank.

Протягом останніх двох місяців «Інвестгазета» проводила опитування серед українських підприємців, експертів і клієнтів банків з метою з’ясувати, хто більше за інших відмітився на банківському ринку за останній рік. Усього було отримано понад 5000 думок, голосування за кращі банки у 20 категоріях проходило на сайтах investgazeta.ua та delo.ua. Основна відмінність Ukrainian Banker Awards 2012 від інших рейтингів та досліджень полягає в тому, що найбільшу вагу у визначенні переможців мають клієнти банків.

Відмітимо, що окрім перемоги в номінації «Кращий депозитний продукт», Platinum Bank зайняв друге місце у номінаціях «Найбільш інноваційний банк» та «Кращий роздрібний банк».

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011».

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку