Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

04.12.2012

Знайти найближчий банкомат Platinum Bank стало ще простішеPlatinum Bank входить до банкоматної мережі АТМоСфера, що нараховує близько 4 000 банкоматів по всій Україні. Мережею АТМоСфера було розроблено спеціальну мобільну програму, яка дозволяє визначити розташування найближчого до користувача банкомату.

Завдяки цій програмі клієнти Platinum Bank зможуть за допомогою своїх мобільних телефонів знайти найближчий банкомат, що працює, а також отримувати детальну інформацію про час його роботи, доступні у ньому послуги, дізнатися розташування банкоматів за певною адресою і знайти АТМ певного банку-учасника мережі.

Програма абсолютно безкоштовна і доступна для завантаження в Google Play і AppStore. Щоби встановити нову програму, необхідно запустити на телефоні програму Google Play (для Android-версії телефону) або AppStore (для iPhone), набрати в меню пошуку: «Атмосфера», вибрати потрібну програму і клікнути на «встановити».

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dskyba.atmosphere&feature=search_result

https://itunes.apple.com/ru/app/ob-edenenaa-set-bankomatov/id508159744?mt=8

«Цей додаток дозволяє клієнтам бути дійсно мобільними. Часто буває, що не вистачає готівки й опинившись десь ми шукаємо банкомат своєї мережі. З такою програмою легко знайти найближчий банкомат у потрібний момент, отримати точні вказівки, де знайти завітний банкомат. Цей мобільний сервіс прекрасно доповнює як ідейно, так і функціонально можливості нашого інтернет-банку Platinum Click, основна ідея якого – вільний доступ до грошей у будь-якому місці і в будь-який час доби», - говорить Анджей Олійник, директор з маркетингу і розвитку продуктів Platinum Bank.

Для того, щоб найближчі банкомати були показані найбільш точно, необхідно, щоб у пристрої користувача був приймач GPS, A-GPS або увімкнена можливість визначення координат через мережу оператора або по Wi-Fi.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011».

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку