Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

29.11.2012

Усі відділення Platinum Bank стали доступними для людей з особливими потребамиУ листопаді Platinum Bank завершив переобладнання усіх своїх відділень для відвідання людей з особливими потребами. У відділеннях встановлені пандуси або кнопки виклику менеджера, який допоможе клієнту потрапити до відділення.

Тепер усі 72 відділення Platinum Bank обладнані пандусом для інвалідних візків, або кнопкою виклику менеджера, який допоможе клієнту з обмеженими фізичними можливостями потрапити до банку.

«Ми традиційно виступаємо за надання рівних можливостей без будь-яких обмежень для співробітників нашого банку. В Platinum Bank ми завжди раді надати робочі місця людям із відповідною кваліфікацією, незважаючи на будь-які обмеження фізичних можливостей. Сьогодні в банку на кваліфікованих позиціях працює 37 осіб із особливими потребами. Для нас важливо надавати рівні можливості не тільки співробітникам, але і щоб наші клієнти мали повноцінний доступ до послуг та продуктів банку», - говорить Денис Бродський, член КСВ комітету, HR-директор Platinum Bank.

Зараз у країні дуже гостро постає проблема надання рівних можливостей для людей із обмеженими фізичними можливостями. Platinum Bank зі своєї сторони докладає зусиль, щоб надати усім клієнтам рівні можливості. Адже для допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями потрібна, в першу чергу, лише добра воля і зовсім небагато зусиль.

«Platinum Bank завжди активно підтримує різноманітні програми і проекти, які допомагають людям з обмеженими фізичними можливостями знаходити своє місце в суспільстві. Бізнес-структури повинні розуміти, що обладнати приміщення пандусом або кнопкою виклику не коштує великих вкладень, але має велику соціальну роль. Сподіваюсь, що інші компанії також наслідуватимуть наш приклад. Я радий, що зараз доступ до всіх наших відділень дійсно простий і комфортний для будь-якого відвідувача», коментує Тодд Еспосіто, голова КСВ комітету, фінансовий директор Platinum Bank.

Для комфорту клієнтів на сайті банку розроблена карта відділень зі спеціальним позначенням – «доступ для людей з обмеженими можливостями». Більш детально з картою ви можете ознайомитися на сайті банку: http://www.platinumbank.com.ua/view.map_deps/.

Довідка:

Platinum Bank — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011».

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку