Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

26.11.2012

Platinum Bank отримав підтвердження кредитних рейтингів на рівні uaA+Platinum Bank отримав підтвердження довгострокових кредитних рейтингів на рівні uaA+ від незалежного рейтингового агентства "Кредит-Рейтинг". Також було підтверджено випуск іменних процентних облігацій (серії А) на суму  100 млн. грн. Прогноз рейтингів - стабільний.

Під час оновлення кредитних рейтингів агентство використовувало фінансову звітність Platinum Bank за 2010–2011 рр. та І-ІІІ квартали 2012 р., а також внутрішню інформацію, що була надана банком під час рейтингового процесу.

"Підтвердження нашого рейтингу ми сприймаємо як показник стабільного та позитивного розвитку Platinum Bank. Для нас це ще одна сходинка на шляху становлення та подальшого укріплення наших позицій на банківському ринку України, та доказ ефективності обраної нами стратегії ведення бізнесу. Для потенційних та існуючих клієнтів прогноз рейтингу стабільний - це можливість визначити гравця на фінансовому ринку, якому він в найбільшій мірі надає перевагу. Ми ж в свою чергу знову отримали підтвердження, що ми є надійним та стабільним банком, якому можна довіряти" - коментує Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю у порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов. Знаки "+" та "-" означають проміжні категорії (рівні) рейтингу відносно основних категорій (рівнів).

Стабільний прогноз вказує на відсутність на даний момент передумов для змінення рейтингу на протязі року.

Фактори, що підтверджують рівень кредитних рейтингів:

  • покращення ринкових позицій за рахунок розширення каналів продажу та збільшення клієнтської бази;
  • диверсифікація клієнтського кредитного портфелю по основним позичальникам;
  • допустимі показники капіталізації;
  • диверсифікація ресурсної бази;
  • інформаційна відкритість та прозорість.

Довідка: 

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011». Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг