Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

26.11.2012

Platinum Bank отримав підтвердження кредитних рейтингів на рівні uaA+Platinum Bank отримав підтвердження довгострокових кредитних рейтингів на рівні uaA+ від незалежного рейтингового агентства "Кредит-Рейтинг". Також було підтверджено випуск іменних процентних облігацій (серії А) на суму  100 млн. грн. Прогноз рейтингів - стабільний.

Під час оновлення кредитних рейтингів агентство використовувало фінансову звітність Platinum Bank за 2010–2011 рр. та І-ІІІ квартали 2012 р., а також внутрішню інформацію, що була надана банком під час рейтингового процесу.

"Підтвердження нашого рейтингу ми сприймаємо як показник стабільного та позитивного розвитку Platinum Bank. Для нас це ще одна сходинка на шляху становлення та подальшого укріплення наших позицій на банківському ринку України, та доказ ефективності обраної нами стратегії ведення бізнесу. Для потенційних та існуючих клієнтів прогноз рейтингу стабільний - це можливість визначити гравця на фінансовому ринку, якому він в найбільшій мірі надає перевагу. Ми ж в свою чергу знову отримали підтвердження, що ми є надійним та стабільним банком, якому можна довіряти" - коментує Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю у порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов. Знаки "+" та "-" означають проміжні категорії (рівні) рейтингу відносно основних категорій (рівнів).

Стабільний прогноз вказує на відсутність на даний момент передумов для змінення рейтингу на протязі року.

Фактори, що підтверджують рівень кредитних рейтингів:

  • покращення ринкових позицій за рахунок розширення каналів продажу та збільшення клієнтської бази;
  • диверсифікація клієнтського кредитного портфелю по основним позичальникам;
  • допустимі показники капіталізації;
  • диверсифікація ресурсної бази;
  • інформаційна відкритість та прозорість.

Довідка: 

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011».  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку