Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

15.11.2012

Клієнти Platinum Bank можуть обрати депозит за 3 хвилини через онлайн депозитний калькуляторДепозитний калькулятор Platinum Bank дозволяє підібрати найбільш вигідний тип депозиту, порівняти відсоткові ставки та умови, а також ознайомитися із доступними бонусами при відкритті депозитів в режимі онлайн в інтернет-банку Platinum Click.

Скористатися депозитним калькулятором Platinum Bank можуть всі бажаючі, відвідавши спеціальний розділ корпоративного сайту банку. Розробники зробили його максимально простим і зрозумілим для користувача. Так, усі дані для наочності надаються у вигляді зручних динамічних графіків, які змінюються при зміні умов внесків, наприклад, суми і строку депозиту. Користувач одразу бачить, скільки він зможе заробити, скориставшись тою чи іншою депозитною програмою.

«Для нас дуже важливо, щоби наші клієнти могли максимально просто обрати варіант збереження і примноження доступних коштів, що їм підходить. Ми цінуємо час наших клієнтів і прагнемо створювати прості та зручні продукти, які будуть найбільш комфортними для користувачів. И депозитний калькулятор один із таких інструментів. Це онлайн продукт, який дозволяє швидко і наочно порівнювати різноманітні депозитні програми та обирати кращу індивідуально для кожного клієнта. Я впевнений, що таку можливість належним чином оцінять наші вкладники», – відмітив Анджей Олійник, директор з маркетингу Platinum Bank.

Ідея депозитного калькулятора виникла у Platinum Bank після статистичного аналізу відвідування сторінок на сайті банку. З’ясувалося, що більшу частину часу споживачі проводять, переходячи з одного депозитного продукту на інший, вивчаючи їх відмінності і переваги. Було прийнято рішення спростити для споживача пошук і вибір оптимального депозитного продукту. Тепер користувач дуже швидко може визначити найцікавіший і найвигідніший для себе депозит, відвідавши тільки одну сторінку на сайті банку. За час роботи депозитного калькулятора його переваги встигли оцінити понад 3 500 користувачів.

Для підбору депозиту, що Вам підходить, необхідно тільки зайти за відповідним посиланням на корпоративному сайті банку: http://www.platinumbank.com.ua/view.depcalc 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку