Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

09.11.2012

«Свято простих покупок» від Platinum Bank5 листопада стартувала нова рекламна кампанія Platinum Bank «Свято простих покупок», основне повідомлення якої можна охарактеризувати фразою: «Купувати ще ніколи не було так просто!». Рекламна кампанія спрямована на популяризацію роздрібних кредитних продуктів банку, завдяки яким товари обійдуться всього лише у 99 грн./міс. за маленькі покупки і 199 грн./міс. за великі.

«Свято простих покупок» від Platinum Bank охоплює всю Україну, але в першу чергу комунікації націлені на регіони: національне ТБ, регіональні радіо і преса, відділення «Укрпошти».

«Platinum Bank – це не тільки відділення і центри обслуговування у великих містах, але і 1600 пунктів видачі кредитів у невеликих містах і селах. Наші пункти видачі знаходяться безпосередньо в магазинах, де можна придбати товар, і розташовані навіть у найвіддаленіших населених пунктах по всій території України. Більшість наших клієнтів – це прості люди, жителі невеликих містечок і сіл. У всіх них багато буденних справ і турбот – мало свята у житті. Напередодні Нового року ми вирішили подарувати нашим клієнтам справжнє свято, зробивши будь-які покупки більш доступними, – говорить Анджей Олійник, директор департаменту маркетингу і розвитку продуктів Platinum Bank.

Телевізійний ролик можна переглянути за посиланням: http://www.youtube.com/watch?v=eE3afN1A5So&feature=youtu.be.

Команда агентства «Базука Діджитал» адаптувала ідею і проконтролювала проведення зйомок.

Команда замовника:

Директор з маркетингу і розвитку продуктів: Анджей Олійник

Бренд-група: Віра Сливинська, Олександр Давиденко, Тетяна Дробіна

 

Продакшн-студія: ToyPictures

Виконавчий продюсер: Анна Варро

Лінійний продюсер: Катерина Задорожна

Режисер: Михайло Локшин

Оператор: Євген Єрмоленко

PostProduction: Coffee Post

Довідка:

Platinum Bank — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011».

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку