Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

31.10.2012

Platinum Bank впровадив систему онлайн тендерівЗ вересня 2012 року в Platinum Bank впроваджено систему BUYER Pro, яка дозволяє організовувати систему тендерів на відкритій та прозорій основі. Завдяки цій системі у банку вже було проведено 4 тендери. Прозорість даної системи полягає у виключенні людського фактору в процесі проведення вибору компанії, учасники не бачать найменування конкурента, але бачать кращу ціну і крок ставки.

Основним фактором для впровадження подібної системи у Platinum Bank було прагнення вдосконалення системи проведення тендерів і бажання перевести вибір постачальників банку в простий, зрозумілий та електронний формат.

Так, у банку впроваджено схему проведення тендерних процедур в «електронному форматі» – відбувається збір «електронних конвертів» із пропозиціями. Завдяки цій системі Platinum Bank може проводити відкриті та закриті тендери, як і робити запит цін.

«У рамках наших зобов’язань щодо прозорості бізнесу і підписаної декларації про відповідальне бізнес-партнерство ми прагнемо досягти рівня проведення тендерів за міжнародними стандартами. Ми поставили перед собою такі цілі, як: прозорість процесу закупівлі, оптимізація усіх процесів, створення єдиної бази постачальників і спрощення централізованого контролю процесу проведення закупівель. Можу сказати, що всі ці цілі ми досягаємо завдяки впровадженню нової системи тендерів в онлайн режимі», - коментує фінансовий директор Platinum Bank Тодд Еспосіто.

Усі дії користувачів системи строго контролюються, відслідковуються і заносяться до архіву дій, що робить процедури закупівель у банку абсолютно прозорими. У чітко заданий час усі пропозиції відкриваються, після чого проводиться їх оцінка і затвердження, а також допуск до наступного туру. Система забезпечує абсолютний захист інформації, повністю виключаючи її витік або розголошення.

Більш детальну інформацію ви можете знайти на сайті банку в розділі «Тендери» http://www.platinumbank.com.ua/view.tendersb/

Довідка:

Platinum Bank — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011».

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку