Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Платіжні карти
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Google+

Прес-релізи

11.10.2012

Platinum Bank впровадив електронний цифровий підпис для кредитних рішеньPlatinum Bank в рамках проекту електронного документообігу і згідно із законом України «Про електронний цифровий підпис», ввів у свою щоденну діяльність застосування електронного цифрового підпису для кредитних рішень, істотно скоротивши при цьому для клієнтів час на отримання кредиту.

Впровадження електронного цифрового підпису, що є повноцінною заміною власноручного підпису, дозволяє скоротити час на обробку кредитних угод, а також значно прискорити обробку запитів від інших підрозділів банку. Кредитні рішення потрапляють до бек-офісу в електронному вигляді вже підписані електронним цифровим підписом андеррайтера. У серпні 73% усіх кредитних рішень було підписано за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Електронний цифровий підпис і система автоматичних перевірок істотно підвищили ефективність праці підрозділів андеррайтингу і бек-офісу. Так, на 70% скоротився час на видачу кредитів, з моменту підписання анденррайтером до безпосереднього перерахування бек-офісом коштів клієнту.

У свою чергу, для клієнтів це означає скорочення часу на оформлення та отримання кредиту, і в результаті оптимізацію часу клієнта у представництвах банку.

«Наша система електронного документообігу, і, зокрема, впровадження електронного цифрового підпису дозволяє спростити обробку і збереження документів. Ми значно збільшили ефективність роботи співробітників – тепер інформація оброблюється і передається миттєво, а ми змогли переорієнтувати наших співробітників з обробки даних на моніторинг, перевірку та авторизацію. Важливо відмітити, що з цим нововведенням ми не тільки активно застосовуємо на практиці закон України про електронний цифровий підпис, але і працюємо згідно з нашою цінністю «Ефективність», що дозволяє нам значно економити час наших клієнтів і співробітників банку», - говорить Томаш Боровськи, операційний директор Platinum Bank.

Platinum Bank усі свої проекти розглядає крізь призму корпоративної соціальної відповідальності. Даний проект не виняток, він приніс свою користь суспільству і навколишньому середовищу – значно зменшилася кількість паперу, що використовується.

«Впровадження електронного цифрового підпису у нашому банку дозволило скоротити використання паперу, т. я. кредитні рішення тепер формуються і підписуються в електронному вигляді. Наприклад, використовуючи ЕЦП, тільки за серпень ми зекономили близько 35 000 аркушів паперу. Нам дуже важливо, що ці проекти дозволяють не тільки оптимізувати ресурси банку, але й зменшити наш негативний вплив на навколишнє середовище, зберігаючи, тим самим, природні ресурси», - коментує Тодд Еспосіто, фінансовий директор Platinum Bank.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011».

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку