Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

08.10.2012

Platinum Bank – компанія, що надихаєPlatinum Bank став єдиним українським банком, який завдяки вмілому поєднанню нестандартності, системності та людяності у фінансових стосунках увійшов до рейтингу журналу Компаньйон «10 компаній, що надихають».

При складанні рейтингу редакція журналу протягом декількох місяців вивчала українські компанії і відмічала ті з них, що виділялися чимось значним та/або інноваційним. Також враховувалася думка топ-менеджменту компаній, що ведуть свій бізнес в Україні, про тих, хто їх надихає.

«Platinum Bank позиціонує себе не тільки як стабільний фінансовий заклад із якісними продуктами, але і як банк, що повинен стати невід’ємною частиною суспільства. Банк, який допоможе внести позитивні зміни до свого оточення, покращити життя людей навколо себе. Саме тому ми активно просуваємо різноманітні соціальні ініціативи згідно з нашою КСВ стратегією. Ми допомагаємо незабезпеченим дітям і сім’ям, займаємося питаннями екології, проводимо уроки фінансової грамотності, підтримуємо розвиток спорту та багато іншого», – відмітив Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank

Окрім Platinum Bank до рейтингу «10 компаній, що надихають» увійшли: Київстар, Група компаній Ліга, FoodBox, видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, ВіДі Груп, Львівська майстерня шоколаду, Індустріальна молочна компанія, Агроекологія, Агрохолдинг Мрія.

Традиційне дослідження «Компанії, що надихають» журналу «Компаньйон» дає відповіді на питання про те, які українські компанії надихають партнерів, конкурентів і просто колег по бізнесу.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011». 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку