Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

07.08.2012

Три правила чесних депозитів від Platinum Bank6 серпня 2012 року Platinum Bank розпочав масштабну рекламну кампанію «Правила чесних депозитів». Під час кампанії будуть задіяні провідні телеканали та радіостанції, національна та регіональна преса, реклама в інтернеті, а також промоакції у відділеннях і центрах обслуговування.

У центрі комунікації один із флагманських продуктів Platinum Bank - депозит «Готівка щомісяця» із щомісячною виплатою комісії. На прикладі своєї продуктової лінійки Platinum Bank демонструє чесність і прозорість умов розміщення депозитів. Для своїх клієнтів банк сформулював прості та зрозумілі правила, які висвітлюють переваги розміщення депозитів.

Три правила чесних депозитів звучать так:

№1: 25% річних навіть на 1000 гривень - вигідна ставка по депозиту надається навіть на невеликий розмір внеску;

№2: 25% річних у гривні протягом усього періоду внеску - ставка по депозиту не змінюється, і вкладник отримує однакову стабільну ставку протягом усього періоду внеску;

№3: 25% річних у гривні кожному вкладнику - кожний клієнт отримує вигідну ставку по депозиту, і для цього немає потреби брати участь у розіграшах чи лотереях.

«Хочу наголосити, що «Правила чесних депозитів від Platinum Bank» - це не чергова рекламна акція з обмеженим терміном дії. Це принципи, якими ми керуємось в нашій роботі з клієнтами з моменту заснування банку. Зараз банки активно змагаються за депозитних клієнтів; деякі гравці вдаються до різноманітних хитрощів, організовуючи, наприклад, розіграші, в яких заявлену ставку отримує лише 1 чи декілька щасливчиків. Для нас у відношеннях із клієнтами, в першу чергу, важлива чесність, тому ми вирішили в рекламній кампанії нічого не вигадувати, а лише розповісти, за якими правилами ми працюємо», - каже Анджей Олейник, директор з маркетингу та розвитку продуктів Platinum Bank.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестеційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» в рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Інвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримаі премію «Фінансист року — 2011» в рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011». 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку