Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

09.07.2012

Platinum Bank переглянув ставки по депозитам у бік збільшенняЗ 2 липня 2012 року Platinum Bank пропонує своїм клієнтам нові збільшені відсоткові ставки по гривневим депозитам для фізичних осіб. Найбільш вагомо зросли ставки по депозитним програмам «Готівка щомісяця» та «Бажане збільшення».

Значне підвищення відсоткових ставок відбулось у найбільш затребуваному та дохідному депозиті для фізичних осіб – «Готівка щомісяця», який дозволяє клієнту отримати максимальний прибуток зі щомісячною виплатою відсотків. Так, відсоткова ставка в залежності від строку розміщення та суми вкладу зросла від 1% до 3%. Зокрема, відсоткова ставка на вклади від одного мільйона гривень, розміщені на 9 місяців, зросла на 3% та досягла 21% річних, раніше доступних лише при довгострокових вкладах – 18 місяців.

Підвищення відсоткових ставок торкнулось і доларових вкладів депозитів «Готівка щомісяця» – до 6,8% річних.

Відсоткові ставки по накопичувальним депозитам «Бажане збільшення» з правом поповнення та щомісячною капіталізацією відсотків збільшились в короткострокових гривневих вкладах. Так, в гривневих депозитах, розміщених на 3 місяці, незалежно від суми вкладу ставки зросли на 2,5% та досягли діапазону 16,5-17,1% річних. Дохід по вкладам на більш тривалі терміни зріс в середньому на 1,8-1,9%. Ставки по доларовим вкладам також зросли і на сьогодні максимальна складає 5,8% річних.

«Platinum Banк постійно відслідковує тенденції на ринку та у разі економічних змін завжди готовий запропонувати більш вигідні умови для наших клієнтів. Наші депозити відрізняються прозорими, зрозумілими умовами, чесними ставками та простими методами нарахування відсотків. Ми чутко розуміємо очікування та занепокоєння клієнтів, і, як надійний партнер, намагаємось надати опору та вигідні умови для збільшення коштів клієнтів. Нові умови по депозитам роблять їх ще більш привабливим. І це ще один крок назустріч нашим клієнтам», - коментує Анджей Олейник, директор з маркетингу та розвитку продуктів Platinum Bank.

На сьогоднішній день в Platinum Bank діє 5 депозитних програм для фізичних осіб: «Знайомство», «Готівка щомісяця», «Бажане збільшення», «Вільні кошти» та «На вимогу».

Більш детальну інформацію про депозитні продукти Platinum Bank для фізичних осіб можна знайти на сайті банку:

http://www.platinumbank.com.ua/view.our_products_deps/

Довідка:

Platinum Bank — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем у номінації «Кращий роздрібний банк» в рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Інвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року - 2011» в рамках загальнонаціональної премії «Людина року - 2011». 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку