Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

25.06.2012

«Золота рибка» з’явилась у більш ніж 12 000 клієнтів Platinum BankКредитну картку «Золота рибка» активувало більш ніж 12 тисяч клієнтів Platinum Bank – такими є проміжні результати програми лояльності, яку Platinum Bank проводить вже 4 місяці серед своїх постійних клієнтів.

Проект стартував у лютому 2012 року в п’яти областях України: Донецькій, Харківській, Одеській, Львівській і Херсонській. Картку «Золота рибка» отримували поштою кращі та постійні клієнти банку, які за бажанням могли її активувати і тим самим відкрити для себе нову трирічну історію співробітництва з Platinum Bank. На даний момент мешканці Харкова, Херсона та Донецька високо оцінили зручність користування карткою.

Анджей Олійник, директор з маркетингу та розвитку продуктів Platinum Bank: «Картка «Золота рибка» спеціально створювалася простим та зрозумілим засобом отримання додаткових грошей у зручний час для наших постійних клієнтів. Однаковий щомісячний платіж багато в чому спрощує користування продуктом, дисциплінуючи клієнта і захищаючи його від плутанини у платежах».

Умови обслуговування картки «Золота рибка» дуже прості: однаковий платіж без прихованих комісій. Всього 65 гривень щомісячно за кожні 1000 гривень кредитного ліміту. При цьому за рахунок щомісячного погашення сума коштів на картці поновлюється, що забезпечує постійний доступ до грошей.

«Це чудовий результат, який перевищив усі наші очікування. Підключення до нового проекту більше 12 тисяч постійних клієнтів свідчить про більший рівень довіри до банку, про те, що ми розвиваємося у правильному напрямку, пропонуємо якісні та затребувані на ринку продукти», – відмітив Сергій Кірюхін, начальник відділу карткових продуктів Platinum Bank.

Серед переваг картки «Золота рибка»: безкоштовне зняття коштів у більш ніж 4 000 банкоматах мережі «АTMоСфера», страхування від нещасного випадку, а також можливість вибрати суму доступних на картці коштів самостійно до 75 000 гривень. При цьому, підписуючи договір, клієнт самостійно обирає необхідну суму коштів і може розпоряджатися ними абсолютно вільно.

Детальну інформацію про кредитну картку «Золота рибка» можна дізнатися на сайті Platinum Bank: http://www.platinumbank.com.ua/view.cross-sale/

Довідка:

Platinum Bank — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем у номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Інвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року — 2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року — 2011».

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку