Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

15.06.2012

Співробітники Platinum Bank стали донорами крові14 червня 2012 року у Всесвітній день донора крові Platinum Bank спільно з Київським обласним центром крові та Всеукраїнською Організацією Здоров'я провів акцію «Донорство від Platinum Bank». У головному офісі банку було організовано мобільний пункт із взяття крові, де 74 співробітників змогли стати донорами.

Акція із взяття крові спільно із Київським обласним центром крові у Platinum Bank проходить у рамках корпоративної соціальної відповідальності банку вже вдруге. У 2011 році її учасниками стали 56 співробітників компанії. На цей раз кількість бажаючих стати донором крові зросла. При цьому, як і минулого року, у команді добровольців були і рядові співробітники, і топ-менеджери.

Для пункту мобільної бригади зі збирання донорської крові у Platinum Bank було виділено спеціальне приміщення, що відповідало усім вимогам медиків. Пункт почав свою роботу о 9-й ранку і протягом дня своє бажання здати кров виявили 74 робітників. Більша їх половина стала донорами вперше.

«Щоденно комусь життєво необхідна допомога донора. Кров може знадобитися і маленьким дітям, і дорослим, і при планових операціях і в екстремальних випадках. Здаючи кров, ми, можливо, даруємо комусь друге народження. Мені дуже приємно, що цього року відгукнулося більше наших співробітників, виразивши свою добру волю та відповідальну позицію. Сподіваємося, що наступного року кількість наших добровольців, що бажають взяти участь в акції, стане рекордною», - прокоментувала Вікторія Михно, Начальник управління з корпоративних комунікацій Platinum Bank.

«Проблема донорства крові – одна з найбільш важливих в охороні здоров’я. Від її рішення залежить сама можливість надання високотехнологічної медичної допомоги. Одна здача крові, як правило, допомагає врятувати два життя. Українські лікарні постійно потребують донорської крові. Ми раді, що до почесної місії донорства вже другий рік приєднується Platinum Bank. Сьогодні вкрай важливо, щоб були такі компанії і люди, які добровільно і безкоштовно здають кров, допомагаючи медикам рятувати життя. Ми сподіваємося, що приклад Platinum Bank, який за підтримки Київського обласного центру крові, провели цю акцію наслідуватимуть й інші компанії», - відмітив Сергій Короткоручко, директор Київського обласного центру крові.

Довідка:

Platinum Bank – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб та малого і середнього бізнесу через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем у номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року-2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року - 2011».

 Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг