Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

15.06.2012

Співробітники Platinum Bank стали донорами крові14 червня 2012 року у Всесвітній день донора крові Platinum Bank спільно з Київським обласним центром крові та Всеукраїнською Організацією Здоров'я провів акцію «Донорство від Platinum Bank». У головному офісі банку було організовано мобільний пункт із взяття крові, де 74 співробітників змогли стати донорами.

Акція із взяття крові спільно із Київським обласним центром крові у Platinum Bank проходить у рамках корпоративної соціальної відповідальності банку вже вдруге. У 2011 році її учасниками стали 56 співробітників компанії. На цей раз кількість бажаючих стати донором крові зросла. При цьому, як і минулого року, у команді добровольців були і рядові співробітники, і топ-менеджери.

Для пункту мобільної бригади зі збирання донорської крові у Platinum Bank було виділено спеціальне приміщення, що відповідало усім вимогам медиків. Пункт почав свою роботу о 9-й ранку і протягом дня своє бажання здати кров виявили 74 робітників. Більша їх половина стала донорами вперше.

«Щоденно комусь життєво необхідна допомога донора. Кров може знадобитися і маленьким дітям, і дорослим, і при планових операціях і в екстремальних випадках. Здаючи кров, ми, можливо, даруємо комусь друге народження. Мені дуже приємно, що цього року відгукнулося більше наших співробітників, виразивши свою добру волю та відповідальну позицію. Сподіваємося, що наступного року кількість наших добровольців, що бажають взяти участь в акції, стане рекордною», - прокоментувала Вікторія Михно, Начальник управління з корпоративних комунікацій Platinum Bank.

«Проблема донорства крові – одна з найбільш важливих в охороні здоров’я. Від її рішення залежить сама можливість надання високотехнологічної медичної допомоги. Одна здача крові, як правило, допомагає врятувати два життя. Українські лікарні постійно потребують донорської крові. Ми раді, що до почесної місії донорства вже другий рік приєднується Platinum Bank. Сьогодні вкрай важливо, щоб були такі компанії і люди, які добровільно і безкоштовно здають кров, допомагаючи медикам рятувати життя. Ми сподіваємося, що приклад Platinum Bank, який за підтримки Київського обласного центру крові, провели цю акцію наслідуватимуть й інші компанії», - відмітив Сергій Короткоручко, директор Київського обласного центру крові.

Довідка:

Platinum Bank – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб та малого і середнього бізнесу через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем у номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, отримав премію «Фінансист року-2011» у рамках загальнонаціональної премії «Людина року - 2011».

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку