Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Платіжні карти
11.01.2017
Валюта Покупка Продаж
USD 27.50 28.30
EUR 28.70 29.90
Google+

Прес-релізи

12.03.2012

Platinum Bank зайняв 1 місце у рейтингу відкритості та системності українських компаній в фінансовому сегментіУ березні 2012 року видання «ГVардия» склало рейтинг відкритості та системності українських компаній в сфері корпоративної соціальної відповідальності, згідно з яким Platinum Bank займає 1 місце серед фінансових закладів і знаходиться на 6 місці у загальному рейтингу соціально відповідальних компаній України.

Усього в рейтингу взяла участь 41 компанія, що працює на території України, показники відкритості і прозорості яких оцінювалися, виходячи з надісланих компаніями анкет, публічних соціальних звітів, а також незалежних оцінок експертів – членів експертної ради.

«Робота нашого банку базується на принципах відповідального підходу і відкритості. Нам дуже приємно, що наші зусилля оцінили належним чином, адже ми впроваджуємо і розвиваємо політику відповідального відношення не тільки до клієнтів, але також і до суспільства та навколишнього середовища. Багато з наших проектів вже вийшли на новий рівень і мені приємно бачити якісні зміни. Ми допомагаємо не тільки малозабезпеченим родинам і дитячим будинкам, але і відкриваємо комп’ютерні класи і піклуємося про фінансову грамотність молодого покоління українців. Таким чином, наш банк стає невід’ємною частиною суспільства», коментує Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.

Позиція лідеру рейтингу для Platinum Bank і для його клієнтів, є підтвердженням активної соціально відповідальної позиції банку. За час свого функціонування на території України банк розробив і впровадив проекти, спрямовані на покращення фінансової грамотності в Україні, покращення технологічних умов навчання дітей у школах-інтернатах та дитячих будинках, піклування про природу та навколишнє середовище тощо.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні і кредитні продукти для фізичних осіб та малого і середнього бізнесу через мережу відділень і пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку і IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Кращий роздрібний банк» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку