Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

23.02.2012

Platinum Bank відкриває перед клієнтами нові можливостіЗ січня 2012 року Platinum Bank пропонує своїм клієнтам можливість управління своїми поточними та депозитними рахунками незалежно від географічного розташування відділення банку. Тепер клієнти можуть здійснювати платежі по своїм рахункам в будь-якому відділенні банку без прив'язки до відділення, в якому був відкритий рахунок. Дана послуга забезпечить клієнтам банку підвищений комфорт і доступ до якісних послуг банку по всій території Україні.

В процесі розробки даної послуги Platinum Bank виходив з побажань та потреб клієнтів, які сьогодні прагнуть оптимізувати процес управління поточними та депозитними рахунками. Для клієнтів банку важливо під час подорожей або відряджень по Україні мати доступ до послуг свого банку. Завдяки цій послузі банк надав клієнтам можливість вільного вибору найбільш зручного для них відділення, що максимально відповідає потребам існуючих і потенційних вкладників.

«Дане нововведення, перш за все, спрямоване на створення зручних умов обслуговування клієнтів у нашому банку. Для нас дуже важливо, щоб співпраця з Platinum Bank стала для клієнта не тільки прибутковою, але і комфортною. Тепер наші клієнти зможуть більш гнучко управляти своїми рахунками і за необхідності здійснювати платежі в зручному і необхідному відділенні в будь-якому місті України. Можу сказати, що клієнти нашого банку вже користуються системою загального доступу і дуже задоволені», коментує Анджей Олейник, директор з маркетингу та розвитку продуктів Platinum Bank.

Довідка:

Platinum Bank – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб та малого і середнього бізнесу через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Найкращий роздрібний банк» в рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку