Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
08.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.80 27.10
EUR 28.20 29.30
Платіжні карти
08.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.80 27.10
EUR 28.20 29.30
Google+

Прес-релізи

23.02.2012

Platinum Bank відкриває перед клієнтами нові можливостіЗ січня 2012 року Platinum Bank пропонує своїм клієнтам можливість управління своїми поточними та депозитними рахунками незалежно від географічного розташування відділення банку. Тепер клієнти можуть здійснювати платежі по своїм рахункам в будь-якому відділенні банку без прив'язки до відділення, в якому був відкритий рахунок. Дана послуга забезпечить клієнтам банку підвищений комфорт і доступ до якісних послуг банку по всій території Україні.

В процесі розробки даної послуги Platinum Bank виходив з побажань та потреб клієнтів, які сьогодні прагнуть оптимізувати процес управління поточними та депозитними рахунками. Для клієнтів банку важливо під час подорожей або відряджень по Україні мати доступ до послуг свого банку. Завдяки цій послузі банк надав клієнтам можливість вільного вибору найбільш зручного для них відділення, що максимально відповідає потребам існуючих і потенційних вкладників.

«Дане нововведення, перш за все, спрямоване на створення зручних умов обслуговування клієнтів у нашому банку. Для нас дуже важливо, щоб співпраця з Platinum Bank стала для клієнта не тільки прибутковою, але і комфортною. Тепер наші клієнти зможуть більш гнучко управляти своїми рахунками і за необхідності здійснювати платежі в зручному і необхідному відділенні в будь-якому місті України. Можу сказати, що клієнти нашого банку вже користуються системою загального доступу і дуже задоволені», коментує Анджей Олейник, директор з маркетингу та розвитку продуктів Platinum Bank.

Довідка:

Platinum Bank – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб та малого і середнього бізнесу через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank став переможцем номінації «Найкращий роздрібний банк» в рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2011» («Инвестгазета»).Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг